Studio Tańca TOP dance

Studio Tańca TOP dance

Wybierz numer

696-093-791
b...@topdance.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Studio Tańca TOP dance Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Studio Tańca TOP dance Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Studio Tańca TOP dance Gdańsk 2
 

TV Filmy

160

TOPdance Studio - Bachata Styling OnLine

Artykuły o nas

O nas

Szeroka oferta skierowana dla kobiet!  Zajęcia dla seniorów!  Wakacyjne obozy taneczne! Wynajem sal tanecznych!  Lekcje prywatne oraz zajęcia dla narzeczonych ! Zapraszamy !

Oceny (121)

Asia i Leszek
Termin usługi: kwiecień 2024 

Chcielibyśmy serdecznie polecić kurs pierwszego tańca prowadzony przez Pana Marka. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach w szkole Top Dance. Pan Marek jest wyjątkowym instruktorem, który łączy profesjonalizm z niesamowitą pasją do tańca. Już od pierwszych zajęć zauważyliśmy jego zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego z nas. Dzięki jego cierpliwości i umiejętnościom pedagogicznym, nauka była nie tylko skuteczna, ale także przyjemna :) Kurs był perfekcyjnie zorganizowany. Pan Marek krok po kroku wprowadzał nas w tajniki pierwszego tańca, dbając o każdy detal choreografii. Jego wskazówki były jasne i zrozumiałe, co sprawiło, że szybko poczuliśmy się pewniej na parkiecie. Dodatkowo, jego poczucie humoru i pozytywne nastawienie tworzyły przyjazną atmosferę, która sprzyjała nauce. Pan Marek wykazał się ogromną elastycznością, dostosowując harmonogram zajęć do naszych potrzeb i możliwości czasowych. Dzięki kursowi w szkole Top Dance nasz pierwszy taniec stał się niezapomnianym przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Jesteśmy wdzięczni za każdą lekcję i za to, że dzięki niemu poczuliśmy się pewnie i komfortowo na parkiecie w tym wyjątkowym dniu :)

Kursy tańca

6.0
Sandra i Krzyś
Termin usługi: lipiec 2024 

Mieliśmy zajęcia indywidualne u Pana Marka i serdecznie polecamy. Kurs był spełnieniem moich tanecznych marzeń. Pan jest miły, cierpliwy, elastyczny. Co bardzo dla nas ważne zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły. Dla chłopaka było to pierwsze spotkanie z tańcem i mimo trudów jest również bardzo zadowolony. Uważamy, że kurs tańca to świetna przygoda nawet nowicjuszów. Planujemy już następny turnus

Kursy tańca

6.0
Dominika
Termin usługi: lipiec 2024 

Przesympatyczna atmosfera! Instruktorzy pełni energii doświadczenia i wiedzy. Polecam serdecznie!

Kursy tańca

6.0
Adam i Malwina
Termin usługi: czerwiec 2024 

Lekcje tańca z Panem Markiem to czysta przyjemność. Z żoną chcieliśmy się nauczyć pierwszego tańca na tydzień przez weselem, 4 godziny lekcji wystarczyly żebyśmy pewnie zatańczyli, goście byli zachwyceni a my sami dumni z naszego występu. Lekcje były super, z poczuciem humoru, bardzo polecam każdemu studio tańca top dance

Kursy tańca

6.0
Jacek
Termin usługi: czerwiec 2024 

Polecam szkołę tańca, a w szczególności Pana Marka. Przygotowywał nas to pierwszego tańca i wykazał sie dużym talentem, profesjonalizmem i cierpliwością. Mimo mojego beztalencia udało się :)

Kursy tańca

6.0
Sandra
Termin usługi: lipiec 2024 

Bardzo polecam tę szkołę tańca! Chodzimy na zajęcia pół roku - atmosfera jest fantastyczna, a pan Marek, jak i inni instruktorzy, przesympatyczni, kompetentni i uczciwi. Z całego serca polecam - nie ma lepszej szkoły tańca w Trojmieście, nawet mój narzeczony przekonał się do tańca, a to nie lada wyczyn :-)

Kursy tańca

6.0
Dominika
Termin usługi: lipiec 2024 

Serdecznie polecamy szkołę Top Dance! Pan Marek wykazał się dużą cierpliwością przygotowując nas do pierwszego tańca Jest profesjonalistą ale i przesympatycznym człowiekiem

Kursy tańca

6.0
Ada i Konrad
Termin usługi: maj 2024 

Bardzo polecamy studio tańca Top Dance ! Pan Marek jest znakomitym trenerem z ogromnymi zdolnościami! Dostosowuje metodykę i układ do umiejętności par. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki pierwszego tańca. Wyszedł fenomenalnie i zachwycił wszystkich

Kursy tańca

6.0
Tomasz
Termin usługi: lipiec 2024 

Pan Marek przygotowywał nas do pierwszego tańca na weselu w zeszłym roku i zarówno nam jak i gościom bardzo się spodobał nasz występ. Pan Marek jest pozytywna i kontaktowa osoba. Polecamy serdecznie!

Kursy tańca

5.8
Agata i Miłosz
Termin usługi: czerwiec 2024 

Najlepszy kurs pierwszego tańca, jaki mogliśmy sobie wybrać! Marek wyrozumiały, przesympatyczny, dostosował wszystko do naszych umiejętności. Dodam, że każde zajęcia odbywały się w cudownej atmosferze. Oboje jesteśmy raczej wstydliwi na parkiecie, a na zajęciach z Markiem bawiliśmy się świetnie i na luzie Bardzo polecamy!

Kursy tańca

6.0
Marta F
Termin usługi: lipiec 2024 

Z TopDance, a konkretnie z Markiem mieliśmy przyjemność przygotowywać się do 1wszego tańca na naszym ślubie. Bardzo polecam, Marek to świetny trener, lekcje były bardzo przyjemne, z chęcią na nie chodziliśmy. Super atmosfera, dużo miejsca do ćwiczeń. Marek jest fantastycznym nauczycielem, dostosował układ do naszych możliwości i piosenki. Baaardzo miło wspominam tamten czas. Jak tylko syn podrośnie i da nam wychodne- wracamy na kurs tańca towarzyskiego. Polecam serdecznie!

Kursy tańca

6.0
Milena
Termin usługi: czerwiec 2024 

Super podejście do nauki pierwszego tańca

Kursy tańca

6.0
Jeanetta
Termin usługi: styczeń 2021 

jest wspaniale, miło i sympatycznie, można aktywnie spędzić czas w pozytywnej atmosferze,warto spróbować i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną

Kursy tańca

6.0
Iwona
Termin usługi: październik 2020 

Wszystkie osoby prowadzące zajęcia są godni polecenia, w szczególności właściciel Marek - pełen pozytywnej energii, radości, potrafiący umiejętnie przekazać swoją wiedzę i doświadczenie.

Kursy tańca

6.0
Beata Polak
Termin usługi: wrzesień 2020 

Już nie mogę się doczekać uczestnictwa w zajęciach w kolejnym sezonie. Profesjonalizm prowadzących, niezwykła atmosfera. Człowiek czuje się ładniejszy, lepszy. I wszyscy świetnie się bawimy.

Kursy tańca

6.0
Natalia
Termin usługi: marzec 2020 

Jestem zachwycona osobowością i profesjonalizmem Pana Marka! Lekcje tańca są genialne!

Odpowiedź obiektu:

dziękuję Natalio ...bardzo :)

Kursy tańca

6.0
Ania i Grześ
Termin usługi: wrzesień 2019 

Serdecznie dziękujemy panu Markowi, który przygotował Nas do pierwszego tańca na weselu, za ogromne zaangażowanie i cierpliwość. Stworzył dla nas piękny układ, który był prosty i dostosowany do naszych umiejętności tanecznych, a zarazem bardzo efektowny, zachwycił gości na weselu i wywołał gromkie brawa. Dzięki lekcjom w Top dance stres przed pierwszym tańcem był dużo dużo mniejszy. Polecamy gorąco!

Kursy tańca

6.0
Agata i Robert
Termin usługi: sierpień 2019 

W trakcie urlopu w Gdańsku skorzystaliśmy z indywidualnych lekcji w TOP Dance. To był strzał w 10-tkę. Lekcje sprawiły nam niesamowitą frajdę. Marek cierpliwie korygował nasze niedociągnięcia i nauczył wiele nowego. Przesympatyczny i bardzo cierpliwy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, pozdrawiamy a wszystkim szczerze polecamy.

Kursy tańca

6.0
Rubensik
Termin usługi: maj 2018 

Top dance to szkoła tańca dla kobiet zabieganych, które w rytmie muzyki mogą w końcu pomyśleć o sobie i swoim ciele, to szkoła dla osób, które chcą poprawić sylwetkę i odkryć własne możliwości, to miejsce spotkań wspaniałych osobowości, niesamowita dawka energii i uśmiechu.

Kursy tańca

6.0
Ania, Valentyna, Marysia.
Termin usługi: luty 2018 

Dopiero wróciłyśmy z kolejnego obozu tanecznego w Szarlocie . Było jak zawsze fantastycznie , super atmosfera ,świetne zajęcia ,profesjonalna kadra instruktorów. Bardzo polecam.

Kursy tańca

6.0