Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Taras Factory

81-540 Gdynia, al. Zwycięstwa 240/1 Mapka
58 526-64-20, 509-971-756
b...@tarasfactory.pl pokaż
www.tarasfactory.pl
/TARAS.FACTORY.KONTRAKTOR
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 18:00
sob11:00 - 14:00
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Napisali o nas

O nas

Miejsce inspiracji dla klientów indywidualnych oraz architektów. Głównym profilem naszej firmy, jest kompleksowa realizacja tarasów z drewna i kompozytu drewna. W ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne pergole, markizy, oświetlenie, meble ogrodowe.

Firma KONTRAKTOR powstała w 2011r. Od tego czasu, co roku poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług oraz zdobywamy doświadczenie przy realizacji kolejnych zadań. W stosunkowo krótkim czasie udało nam się zdobyć zaufanie największych firm działających w przemyśle budowlanym w Polsce. Zdobyte referencje potwierdzają naszą skuteczność oraz jakość usług.
W 2017r. Powstała nowa nazwa handlowa firmy „TARAS FACTORY KONTRAKTOR”.
Wraz z nazwą powstał SHOWROOM, który jest miejscem inspiracji dla klientów indywidualnych oraz architektów. Głównym profilem naszej firmy, jest kompleksowa realizacja tarasów z drewna, kompozytu drewna. Ponadto, w ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne pergole, markizy, oświetlenie, meble ogrodowe. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług i zapewniamy, że wykonane przez nas tarasy staną się dla Państwa wymarzoną strefą relaksu.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »