Techpos.pl - kasy fiskalne, drukarki

b...@techpos.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
 

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny stanowisk obsługi sprzedaży, urządzeń fiskalnych, wyposażenia sklepów i eksploatacji. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży, więc nie boimy się wyzwań...
Jesteśmy firmą specjalizującą się dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny stanowisk obsługi sprzedaży, urządzeń fiskalnych, wyposażenia sklepów i eksploatacji. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży, więc nie boimy się żadnych wyzwań.
Prowadzimy klientów "za rękę" przez cały proces fiskalizacji. Pomagamy dobrać idealne urządzenie pod każdą działalność, przygotowujemy pełną dokumentację do urzędów skarbowych, szkolimy personel i nie zostawiamy klienta samego sobie. Jesteśmy do dyspozycji 24/7.
Potrzebujesz małej i przenośnej kasy, a może mocnej kasy która wytrzyma spore obciążenie? Chcesz wyposażyć restaurację lub bar w system kontrolujący sprzedaż i magazyn? Chciałbyś wycenić system monitoringu lub klimatyzacji do swojej firmy lub domu? Poszukujesz systemu do znakowania towaru za pomocą zwykłej metkownicy, a może profesjonalnego systemu opartego na drukarkach etykiet i automatycznej identyfikacji?
To już znalazłeś solidnego partnera. Dzwoń, pisz lub po prostu wpadnij do nas na kawę 601999299; 601999599; 601999699; 601659999 biuro@techpos.pl