Oceny (6)

Ada
Termin usługi: listopad 2021   

Świetne drinki, kuchnia i przemiła obsługa

Restauracje

6.0
Gastrowróciło
Termin usługi: czerwiec 2021   

Super miejsce ! Świeże produkty i bardzo duży wybór tapas, do tego karta win i wieczór udany. Serwis kelnera na najwyższym poziomie, chcemy więcej takich miejsc w Sopocie, polecamy i bankowo wracamy M&B

Restauracje

6.0
Daria
Termin usługi: kwiecień 2021   

Przepyszny makaron i inne potrawy. Super wystrój i klimat miejsca:)

Restauracje

5.2
K.
Termin usługi: lipiec 2020   

Nareszcie na trójmiejskiej mapie pojawiło się miejsce, gdzie można znaleźć nie tylko najwyższej jakości prawdziwe jedzenie (tak, w dzisiejszych czasach jedzenie niekoniecznie jest prawdziwe:) ale i doskonałą obsługę. Do tego klimat, który rzeczywiście można określić jako elegancki ale zupełnie swobodny i niezobowiązujący. Warto spróbować bo każdy znajdzie tu coś dla siebie (także wegetarianie) serdecznie polecam!

Restauracje

6.0
Magma
Termin usługi: lipiec 2020   

Jest nieźle, ale bez szału. Spróbowaliśmy faszerowanych cheddarem papryczek jalapeno, kanapki Reubena i vegan bowl. Kanapka poprawna, ale spodziewałem się jednak większej dawki pastrami. Vegan bowl był najlepszą rzeczą jaką tam zjedliśmy i to było miłe doświadczenie, ale papryczki jako przystawka okazały się fatalne. Tak grubej i ociekającej tłuszczem panierki nie spotkaliśmy nigdzie indziej, i to oczywiście nie może być komplementem. Generalnie miejsce z potencjałem. Karta bardzo dobra, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do dopracowania jednak potrawy i, przynajmniej w niektórych przypadkach, wielość porcji. Jeśli nie da się inaczej, lepiej podnieść cenę np. za Reubena, ale dać ludziom wersję obfitą jak w NY. To jest Tex Mex - tu się wychodzi zawsze najedzonym.

Restauracje

4.5
Monika
Termin usługi: lipiec 2020   

Bardzo fajne miejsce. Pyszne jedzenie. Świetna obsługa. Naprawdę warto.

Restauracje

5.8