Działalność on-line 

Todo La Mancha

81-531 Gdynia, Wielkopolska 399
(siedziba szkoły La Mancha) Mapka
515-171-666
i...@todosklep.pl pokaż
www.todosklep.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn9:00 - 17:00
wt11:00 - 19:00
śr9:00 - 17:00
czw11:00 - 19:00
pt9:00 - 17:00
Działalność on-line 

Napisali o nas

O nas

Wydawnictwo oraz księgarnia językowa mają siedzibę w w Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha w Gdyni. Oprócz sklepu stacjonarnego zamówienia można składać online. Sprowadzamy również specjalne pomoce naukowe na życzenie klienta.

Asortyment bogaty jest w podręczniki, ebooki oraz lektury i książki do nauki języka hiszpańskiego. Księgarnia językowa i wydawnictwo TODO La Mancha to firmy-córki Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha, szkoły języka hiszpańskiego, którą prowadzimy w Gdyni od 10 lat.
Dla pasjonatów hiszpańskiego i podróżników prowadzimy również bloga www.tolecimydo.pl, Spotykamy się na festiwalach, klubach podrózniczych i bibliotekach, mamy również kanał na YouTube. 
Wydaliśmy dotychczas:
Toros bravos sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa” – dwujęzyczny (polsko-hiszpański) album podróżniczy opisujący wędrówki autorów po Półwyspie Iberyjskim oraz Ameryce Południowej, okraszone mnóstwem przepięknych, autorskich fotografii. „Czy leci z nami królik?, czyli podróże pewnej rodziny” – książka o podróżowaniu z dzieckiem po tak fascynujących miejscach jak Nowa Zelandia, Alaska czy Japonia, która oprócz planów wypraw, map i przydatnych linków, zawiera całą gamę praktycznych porad dot. podróżowania z małym dzieckiem. Oraz serię e-booków „AVENTURAS” do nauki języka hiszpańskiego na rożnych poziomach, zawierających sporo ciekawych ćwiczeń opartych o autorskie teksty na temat poszczególnych krajów hiszpańskojęzycznych, a także e-book dotyczący tak modnego ostatnimi czasy freelancingu pt.: „Freelancing. Kompendium wiedzy”.
Mamy zapał do pracy i mnóstwo chęci do nawiązania współpracy przy kolejnych projektach wydawniczych. Zapraszamy!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo