Torus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

znajduje się w Biurowiec Alchemia

Torus

Wybierz numer

58 764-63-76
t...@torus.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/23 - Torus Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/23 - Torus Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/23 - Torus Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/23 - Torus Gdańsk +20 1
 

TV Filmy

1762

Druga edycja akcji "Do nasadzania"

Inwestycje

O nas

Jesteśmy firmą deweloperską z Gdańska, która powstała w 2002 roku. Specjalizujemy się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni biurowych, chociaż nasze inwestycyjne portfolio i rynkowy know-how są znacznie bogatsze.
Torus to liczący blisko 100 osób zespół fachowców i entuzjastów branży deweloperskiej. To oni  stanowią o naszym unikatowe know - how. Ich profesjonalizm, determinacja i odwaga, umożliwiają tworzenie kompleksowej oferty w branży nieruchomości komercyjnych.

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych powierzchni biurowych, a priorytetem jakość i satysfakcja klientów. Poprzez swoje działania dążymy do tego, by być partnerem pierwszego wyboru w segmencie nieruchomości komercyjnych w Trójmieście.

Na tle rynku nasze realizacje zdecydowanie wyróżniają się jakością i funkcjonalnością. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju i kompetencje coraz liczniejszego zespołu pozwalają osiągać nam światowy poziom i standardy, dzięki czemu zyskaliśmy uznanie szerszego grona klientów i partnerów, także międzynarodowych. W wielu obszarach wyznaczamy rynkowe trendy, stając się inspiracją dla polskiego rynku nieruchomości komercyjnych.