Torus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 415
(Budynek Argon 11. piętro) pokaż na mapie

znajduje się w Biurowiec Alchemia

 
inne oddziały
telefon
58 764-63-76  fax:  58 764-63-11
e-mail
t...@torus.pl pokaż
www
www.torus.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Jesteśmy firmą deweloperską z Gdańska, która powstała w 2002 roku. Specjalizujemy się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni biurowych, chociaż nasze inwestycyjne portfolio i rynkowy know-how są znacznie bogatsze.

Torus to liczący blisko 100 osób zespół fachowców i entuzjastów branży deweloperskiej. To oni  stanowią o naszym unikatowe know - how. Ich profesjonalizm, determinacja i odwaga, umożliwiają tworzenie kompleksowej oferty w branży nieruchomości komercyjnych.

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych powierzchni biurowych, a priorytetem jakość i satysfakcja klientów. Poprzez swoje działania dążymy do tego, by być partnerem pierwszego wyboru w segmencie nieruchomości komercyjnych w Trójmieście.

Na tle rynku nasze realizacje zdecydowanie wyróżniają się jakością i funkcjonalnością. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju i kompetencje coraz liczniejszego zespołu pozwalają osiągać nam światowy poziom i standardy, dzięki czemu zyskaliśmy uznanie szerszego grona klientów i partnerów, także międzynarodowych. W wielu obszarach wyznaczamy rynkowe trendy, stając się inspiracją dla polskiego rynku nieruchomości komercyjnych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »