Działalność on-line 

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

80-394 Gdańsk, Kołobrzeska 32C
(I piętro) Mapka

znajduje się w Auchan Kołobrzeska

58 732-44-00  fax:  58 732-44-07
p...@transcom.com pokaż
www.transcom.com
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:00
Działalność online
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Gdańsk Przymorze

Napisali o nas

O nas

Zespół ekspertów w dziedzinie obsługi klienta - codziennie 30000 naszych pracowników w 21 krajach obsługuje klientów w 33 językach. Polski oddział liczy około 1400 pracowników i kontaktuje się z klientami z całego świata w trzynastu językach.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. działa w Polsce w trzech lokalizacjach - w Olsztynie, Gdańsku i Białymstoku. W swoich placówkach zatrudniamy ponad 1400 konsultantów, którzy oferują klientom działającym w Polsce i za granicą wsparcie CRM w trzynastu językach: polskim, ukraińskim, litewskim, niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, norweskim, fińskim, szwedzkim, duńskim i holenderskim. Planujemy poszerzenie naszych projektów o kolejne języki. W portfolio Transcom w Polsce znajdują się między innymi klienci z następujących branży: 
Finanse 
W tym sektorze współpracujemy z jednym z największych banków obecnych na polskim rynku. Świadczymy usługi sprzedaży produktów bankowych, poczynając od pozyskania danych potencjalnych klientów, poprzez sprzedaż, a kończąc na nadzorze nad obiegiem dokumentów potrzebnych do realizacji zlecenia.
Telekomunikacja
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów telekomunikacyjnych. Obecnie na szeroką skalę współpracujemy z najszybciej rozwijającą się w tym sektorze firmą w ostatnich latach. Świadczymy szeroki wachlarz usług rozpoczynając od obsługi, pozyskania i utrzymania klienta, poprzez pomoc techniczną, a kończąc na obsłudze reklamacji i innych zadaniach back office.
Motoryzacja
Obecnie współpracujemy z jedną z najbardziej znanych marek motoryzacyjnych na świecie. Nasza firma odpowiedzialna jest za pełen zakres obslugi klienta, koordynowanie pracy salonów sprzedaży, obsługę posprzedzzowa oraz liczne akcje marketingowe.
Wydawnictwa i prawa autorskie
Obsługujemy klientów firmy będącej brokerem praw autorskich do tekstów pisanych oraz publikowanych w internecie (rynek amerykański oraz niemiecki), wykorzystując kanały komunikacji takie jak telefon, e-mail oraz chat. Obsługa prowdzona jest w języku niemieckim i angielskim.
AGD
Do naszych zadań należy obsługa klienta, doradztwo, rozwiązywanie problemów oraz odpowiadanie na pytania na temat produktów wiodących producentów branży AGD. 
E-commerce
Zajmujemy się obsługą klienta rozpoznawalnej na całym świecie marki z branży odzieżowej. Kontakt odbywa się w kilku językach w ramach trzech kanałów komunikacji: połączeń przychodzących, czatu i poczty elektronicznej.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »