Trener golfa Marcin Bartkowski

adres
80-382 Gdańsk, Maurycego Beniowskiego 9/U1
telefon
509-258-509
e-mail
i...@19dolek.pl pokaż
www
19dolek.pl

O nas

*** Nauka gry w golfa | Kurs na Zieloną Kartę | Symulator gry w golfa | Golf dla dzieci | Eventy i wydarzenia golfowe dla firm | Golf w mieście i na polu golfowym ***

Marcin Bartkowski trener golfa z ponad 20-letnim doświadczeniem, należący do profesjonalnego sztabu instruktorów narodowego związku trenerów zawodowych PGA Polska, jako jedyny na Pomorzu posiada tytuł trenerski Fully Qualified Golf Professional M3, powadzi lekcje gry zarówno na Polu Golfowym w Postołowie, jak i w Prywatnym Studiu Golfa Atelier Bartkowski w Gdańsku.

NAUKA GRY
Zajęcia prowadzone są w dwóch lokalizacjach:
- na Polu Golfowym w Postołowie (18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej), gdzie istnieje możliwość wzbogacenia lekcji o analizę swingu z wykorzystaniem skanera TrackMan;
- w Prywatnym Studiu Golfa Atelier Bartkowski w Gdańsku - lekcje oparte są na wykorzystaniu symulatora gry oraz analizatorów uderzeń i pozycji ciała - system kamer rejestruje to, co dzieje się z piłką i kijem z szybkością 10 000 klatek na sekundę, ponad to, pozwala na analizę pozycji ciała gracza w 3D oraz zbadanie właściwości uderzenia (18 parametrów w różnych konfiguracjach).

ZIELONA KARTA
Osoby zaczynające swoją przygodę z golfem, poza pierwszym instruktażem, mogą również pod okiem profesjonalnego trenera przystąpić do kursu przygotowującego do egzaminu na Zieloną Kartę, która uprawnia do wstępu na pola golfowe w Polsce i na świecie.

GOLF DLA DZIECI
Zajęcia dla najmłodszych, mają charakter ogólnorozwojowy - odbywają się w atrakcyjnej, dynamicznej formie gier, zabaw i różnego rodzaju konkursów. Dzieci poprzez zabawę, zdobywają umiejętności golfowe, poznają zasady gry i terminologię golfową. 
Sprzęt wykorzystywany podczas zajęć jest, kolorowy, lekki, budzący ciekawość, a przy tym w pełni bezpieczny.

EVENTY I WYDARZENIA GOLFOWE
Golf idealnie wpasowuje się w klimat spotkań zarówno rozrywkowo-integracyjnych, jak i tych, mających na celu wzmocnienie wizerunku Firmy.
Oferowane przez nas eventy, odbywają się w eleganckim otoczeniu pola golfowego oraz obiektach nie posiadających zaplecza sportowego m.in. na salach konferencyjnych, czy tak szalonych miejscach jak plaża bądź dach nowo wybudowanego wieżowca!
Trenerzy prowadzący eventy golfowe dbają o atmosferę spotkania, wydobywając z uczestników najwyższe zainteresowanie, dobry humor i salwy śmiechu.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »