Trigonum Sp. z o.o.

Trigonum

Wybierz numer

58 341-94-93
b...@trigonum.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Trigonum Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Trigonum Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Trigonum Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Trigonum Gdynia +2 1

Artykuły o nas

O nas

Pomagamy przedsiębiorcom i firmom rozwijać się, dostosowywać i zmieniać w zależności od potrzeb, specyfiki i skali działalności, dając im efektywne narzędzia: strategię, finansowanie i wsparcie we wdrożeniu.
Trigonum to istniejący od 2006 roku zespół konsultantów z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą w zakresie planowania, finansowania i realizacji projektów, w tym projektów współfinansowanych ze środków publicznych. Nasz zespół posiada niezbędne do pracy kompetencje potwierdzone certyfikatami i sukcesami w działaniu.
Wsparcie jakie oferujemy naszym klientom koncentruje się na przejściu trudnej drogi od pomysłu i potrzeb biznesowych do zmian wynikających ze skutecznej realizacji projektów. Pomagamy w modelowaniu biznesu i projektu, pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania oraz bezpiecznym wdrażaniu nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć. Nasze doświadczenia obejmują projekty badawczo - rozwojowe, inwestycyjne i "miękkie"​ - ukierunkowane na zmiany w obszarze HR czy standardów zarządzania. W ciągu ostatnich kilku lat wspólnie z naszymi klientami przygotowaliśmy, pozyskaliśmy finansowanie zewnętrzne i wdrożyliśmy projekty o wartości blisko 100 milionów złotych.