Oceny (21)

Dominik
Termin usługi: sierpień 2023

Sprawnie działają. Żona miała spotkanie z SUVem na światłach, a ja miałem AC tylko od szkody całkowitej. Dostałem dwie odmowy za wypłatę odszkodowania, zgłosiłem się do TSS i po miesiącu miałem już kasę na koncie. Zdecydowanie polecam.

Odszkodowania

6.0
Joanna
Termin usługi: marzec 2023

Polecam, dostałam dodatkowo 4300zł

Odszkodowania

6.0
Daniel
Termin usługi: luty 2023

Polecam Usługi, kupiłem usługę wykonania kosztorysu w tej firmie, próbowałem sam, ale jednak wróciłem i skorzystałem z kompleksowej oferty, polecam :)

Odszkodowania

6.0
Krzysztof
Termin usługi: styczeń 2023 

Miałem szkodę komunikacyjną 6 miesięcy temu. Ubezpieczyciel wyliczył grosze za uszkodzony zderzak, reflektor i błotnik. Zgłosiłem się do Trójmiejskiej Strefy Szkód. Szybko wyliczyli, że ubezpieczyciel zaniżył moją szkodę o ponad 5 tysięcy złotych. Otrzymałem propozycję dochodzenia roszczeń lub szybkiej dopłaty. Wybrałem to drugie, i sprawnie, bo w przeciągu 3 dni otrzymałem dopłatę na konto. Nie spodziewałem się, że jeszcze tyle otrzymam. Bezproblemowy kontakt z Panem Krystianem i super podejście do klienta spotęgowało moje zadowolenie. Szczerze polecam!

Wypożyczalnie samochodów

6.0
Małgorzata
Termin usługi: grudzień 2022

Szybka i profesjonalna pomoc. Kilkakrotnie już korzystałam z usług i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam!

Odszkodowania

6.0
Brzezinski Michal
Termin usługi: październik 2022

Bardzo żetelne prawadzenie całego postępowania. Doświadczenie i profesjonalnosc wszystkich pracowników na najwyższym poziomie. Sprawa załatwiona pozytywnie. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu sprawy. Podziękowania dla całej ekipy

Odszkodowania

6.0
Maksym Chornyi
Termin usługi: wrzesień 2022

oswiadczenie na fan page/google maksym chornyi: W pelni polecam Trójmiejska Strefe Szkód jako firme, która w profesionalny i efektywny sposób uzyska dla odszkodowanie lub inne nalezne Wam swiadczenie. Obsluga na najwyzszym standardzie plus jasna i czytelna komunikacja, co we wspólpracy z doswiadczonymi prawnikami przyniosto efekt w postaci pozytywnie zakonczonego procesu, i to w niecaly rok od rozpoczecia wspólpracy. Goraco rekomenduje! Plus thumaczenie na jezyk ukrainski.

Odszkodowania

6.0
Łukasz
Termin usługi: wrzesień 2020

Ekstra , wszystko bez mojego udziału

Odszkodowania

6.0
Kasia
Termin usługi: styczeń 2020

Szybka i profesjonalna pomoc. Szczerze polecam

Odszkodowania

6.0
Leszek Pietrzak
Termin usługi: styczeń 2020

Perfekcja sama w sobie ! Aby tak dalej

Odszkodowania

6.0
Anna Staniak
Termin usługi: grudzień 2018

Zdecydowanie na TAK, zdecydowanie polecam! Niewiarygodne jest to że autko zostało zrobione aż tak profesjonalnie, i pięknie! Jest w pełni sprawne, i estetycznie naprawione. Pan Bartosz pomaga i wspiera w każdej sytuacji, odpowiada na każde pytanie. Jest też w stanie na prawde dużo wygrać. Ma doświadczenie w negocjacjach z ubezpieczycielami. Ja ani przez chwilę nie żałuję że zleciłam opiekę nad moją szkodą firmie Trojmiejska Strefa Szkód. Fajnie jest współpracować z ludźmi którzy pracują z taką pasją i zaangażowaniem. A jaki to wewnętrzny spokój, gdy się wie że auto na prawde jest w dobrych rękach, i nikt nie ma zamiaru Cię oszukać. Jestem na prawde bardzo zadowolona. Usługa została przeprowadzona kompleksowo od A do Z. I z czystym sumieniem polecam każdemu komu przytrafi się kolizja na drodze.

Odszkodowania

6.0
Monika
Termin usługi: luty 2018

Auto zostało zabrane lawetą z miejsca kolizji, w moment załatwione i podstawione pod dom auto zastępcze, też takie małe jak moje. Naprawa zrobiona w terminie i bardzo dokładnie, komplet dokumentów przygotowany, bez problemów z odszkodowaniem. Super ! Polecam, w razie kolizji to pierwsze co, to dzwonić do Trójmiejskiej Strefy Szkód :)

Usługi blacharsko-lakiernicze

6.0
Daniel
Termin usługi: wrzesień 2018

Ceny są przystępne, samochód polakierowany pięknie, do tego czyściutki. Polecam, bo mało który warsztat teraz ma takie podejście do klienta.

Usługi blacharsko-lakiernicze

6.0
Łukasz
Termin usługi: wrzesień 2018

W czasach kiedy szary człowiek, chcący przywrócić swoje auto do stanu przed kolizją musi mierzyć się z armią prawniku i rzeczoznawców którzy maja nakaz od bosa aby zaniżać odszkodowania Firma Pana Bartka jest nie zastąpiona. Bardzo dziękuje za pomoc przy mojej szkodzie.

Odszkodowania

6.0
Krystian
Termin usługi: 7 dni temu

Serdecznie polecam usługi jakie ostatnio zostały mi udzielone przez Trojmiejska Strefę Szkód. Pomimo szkody całkowitej na moim pojeździe, samochód zastępczy został podstawiony pod dom do czasu wypłaty odszkodowania. Wrak auta dobrze opisany i szkoda dobrze rozliczona. Jestem zadowolony w stu procentach.

Usługi blacharsko-lakiernicze

6.0
Aneta
Termin usługi: listopad 

Polecam serdecznie usługi Trójmiejskiej Strefy Szkód. Auto zastępcze podstawione pod dom, papierologia wypełniona na spokojnie w domku. Obsługa sympatyczna, bardzo życzliwa i pomocna. Polecam

Wypożyczalnie samochodów

6.0
Krzysztof
Termin usługi: Miesiąc temu

Polecam,auto zastępcze podstawione pod dom papiery załatwione w domu wszystko szybko i profesjonalnie polecam

Usługi blacharsko-lakiernicze

5.8
Michał
Termin usługi: 08.2016

Szkodzie uległem nie z własnej winy, poprzez znajomość dostałem kontakt do firmy. Szybko właściciel umówił spotkanie u mnie. Wszystkie formalności potrwały maksymalnie 20 minut u mnie w domu, wraz z omówieniem procesu likwidacji szkody. Uszkodzony samochód został zabrany lawetą do wybranego warsztatu, a pod dom podstawiony samochód zastępczy. Szkoda całkowita bardzo dobrze wyliczona i samochód zastępczy użytkowałem do dnia wypłaty odszkodowania.

Usługi blacharsko-lakiernicze

6.0
Ewelina
Termin usługi: 12.04.2015

Witam, szczerze polecam tą firmę. Jest przeciwnością warsztatów z sieci naprawczej, które proponuje zakład ubezpieczeń. Wywalczyli potrącenia na lakierowaniu maski, które ubezpieczyciel dał bez większych podstaw. Samochód zastępczy pod dom. Auto zrobione super, bardzo dobrej jakości materiał lakierniczy ;)

Usługi blacharsko-lakiernicze

6.0
Wiesław
 

Witam. Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację. Mój nowy VW Passat został uszkodzony! Bardzo sie tym przejąłem... Próbowałem rozwiązać ten problem i natrafiłem na tę firmę. Bałem się oddać tą sprawę w ich ręce ale jednak.. Odszkodowanie dostałem dużo większe niż w PZU, auto zastępcze, perfekcyjny kontakt z klientem, naprawa super szybka. Za nic nie musiałem płacić. Super firma, świetny kontakt. Polecam!

Odszkodowania

5.8