Unique Club Sopot

znajduje się w Dom Zdrojowy

Unique Club Sopot

Wybierz numer

500-401-623
a...@uniqueclub.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Unique Club Sopot Sopot 4
  • Zdjęcie 2/11 - Unique Club Sopot Sopot 3
  • Zdjęcie 3/11 - Unique Club Sopot Sopot 2
  • Zdjęcie 4/11 - Unique Club Sopot Sopot +8 1
 

TV Filmy

UNIQUE 676

UNIQUE

O nas

Jest wiele klubów ale UNIQUE jest tylko jeden!
Wyjątkowe miejsce na mapie trójmiejskich klubów w samym sercu Sopotu na popularnym "Monciaku". Różnorodne koktajle muzyczne grane przez najlepszych dj-ów w Polsce i Europie.
Jest wiele klubów ale UNIQUE jest tylko jeden !
Wyjątkowe miejsce na mapie trójmiejskich klubów w samym sercu Sopotu na popularnym "Monciaku".
Opis
Kiedy zapada zmrok ujawnia się drugie oblicze Unique. Multimedialny spektakl światła i muzyki porywa gości w nieznane. Setki programów i kompozycji pozwalają na nieskończoną manipulację klimatem i kolorystyką w klubie - ubierając go za każdym razem w inną kreację barw. Weekendy zarezerwowane są na rozrywkę muzyczną w europejskim wydaniu.

Ciepłe taneczne brzmienia, artyści i muzycy wielu gatunków, tematyczne imprezy oraz cykle imprezowe. Tak kontrowersyjny i odważny projekt jakim jest Unique w bardzo naturalny sposób skupił środowiska opiniotwórcze, kolorowe postacie show biznesu, artystów, ale nade wszystko osoby ceniące dobrą, swobodną zabawę, przyjazną atmosferę oraz menu pełne poprawiających nastrój trunków. Selekcja jest świadoma i dyskretna, zapewnia odpowiedni poziom i bezpieczeństwo zabawy.

Wirtuozi muzycznej sceny klubowej oraz kolorowy koktajl wybornej muzyki tanecznej - tak w jednym zdaniu można określić Unique Club.

Zapraszamy w każdy piątek i sobotę!