Urban Spa w Wellness Hilton Gdańsk

Urban Spa

Wybierz numer

58 778-72-55
u...@hilton.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Urban Spa Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Urban Spa Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Urban Spa Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Urban Spa Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

Urban Spa, zlokalizowane na najwyższym piętrze hotelu Hilton Gdańsk, otrzymało 1 miejsce w kategorii Hotelowe Spa w konkursie "Wspaniałe miejsce na mapie urody". Basen i taras na dachu z widokiem na Motławę i Stare Miasto. Szeroki pakiet zabiegów.
Gdy mówimy SPA, myślimy o cichym i spokojnym miejscu, w którym zapomnimy o codziennym stresie i pośpiechu. Gdy mówimy SPA w hotelu Hilton Gdańsk, myślimy o niezwykle eleganckich i komfortowych gabinetach oraz ekskluzywnych zabiegach.

Poszukaj orzeźwienia w basenie na najwyższym piętrze hotelu lub odpręż się na letnim tarasie na dachu, z którego roztacza się urzekający widok na Motławę i gdańską starówkę. Aktywne osoby zapraszamy do siłowni otwartej 24/7 wyposażoną w sprzęt firmy Precor. Ponadto na piątym piętrze znajduje się bar High 5, który ma do zaoferowania drinki, koktajle i dania z menu restauracji Mercato.

Jeśli natomiast chcesz się poczuć naprawdę wyjątkowo, zapraszamy do eleganckich i kameralnych gabinetów Urban Spa, które oferują ekskluzywne zabiegi pielęgnacyjne. 

Znajdź czas, by zapytać o radę ekspertów i zobaczyć próbki naszych światowej sławy mieszanek oleju firmy Aromatherapy Associates London. Każdy z nich jest starannie skomponowany z najlepszych roślin i kwiatów, aby skutecznie poprawić Twoje samopoczucie. Przyjdź i poznaj spektakularne działanie zabiegu mezoterapii Klapp Cosmetics.