VII Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

80-809 Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13 Mapka

VII LO ZSO nr 7 obiekty w tej lokalizacji (1) »

58 302-85-20  fax:  58 309-02-18
s...@zso7.edu.gdansk.pl pokaż
lo7.edu.gdansk.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Napisali o nas

O nas

Jesteśmy liceum stwarzającym uczniom warunki harmonijnego rozwoju oraz przygotowującym ich do sprostania wymogom współczesnej rzeczywistości.

Opinie + Oceń

opinia

2.5

w kategorii

Szkoły średnie

 • poziom nauczania:
  4
   
 • wyposażenie:
  2
   
 • zajęcia dodatkowe:
  -
   
 • bezpieczeństwo:
  2
   
 • ocena ogólna:
  2
   
średnia ocena (max 6)
2.5
 

Kacper - opinia

Szkoła zamiata problemy z uczniami pod dywan. Zamiast zrobić konkretny porządek z osobami upokarzającymi innych, nauczyciele albo udają że nie ma problemu, albo faworyzują takich uczniów na lekcjach (!), znacznie częściej pozwalając im odpowiadać na zadawane przez nauczycieli pytania, albo - jak coś się stanie - każą tylko przeprosić poszkodowanego przy całej klasie! Niestety ja jako uczeń czułem się bardzo źle w tej "szkole". Nie wierzcie w to, że oni uporają się z klasowymi hołotami. Swoje robił sprzęt: 15-letnie komputery, które mają problem z otwarciem przeglądarki czy załadowaniem prezentacji! Także wnętrze budynku, zwłaszcza po gimnazjum, przypomina psychiatryk niż liceum ogólnokształcące. Samo gimnazjum nr 3 również nie zachęcało do nauki - sytuacja jeszcze gorsza niż w liceum - każdego dnia dochodziło (albo w klasie albo na przerwie albo na obiedzie) do zadymy. Odnosiłem wrażenie, że przychodząca tam patologia szła tylko nawydzierać ryja a nie się uczyć. Ściany w tych blokach były obdarte, podłoga i szatnia pamiętające jeszcze lata 80. Dyrektor raczej był raczej odstraszający niż przyciągający do siebie, w sumie nic dziwnego że ludzie się tak zachowywali w tym miejscu.

 • Kacper
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
opinia

Kika - opinia

Ej, nie jest źle... fajna atmosfera, ludziom się coś chce, nauczyciele spoko, no może poza Panią k. Ale to zamknięcie, to fakt - przykre. Myślałam, że będę żałować, ale na razie jest bilans na +. Super polonista!

 • Kika
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »