Hotel-Restauracja-Spa Villa Baltica

Hotel-Restauracja-Spa Villa Baltica

Wybierz numer

58 555-28-00
h...@villabaltica.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/28 - Hotel-Restauracja-Spa Villa Baltica Sopot 4
  • Zdjęcie 2/28 - Hotel-Restauracja-Spa Villa Baltica Sopot 3
  • Zdjęcie 3/28 - Hotel-Restauracja-Spa Villa Baltica Sopot 2
  • Zdjęcie 4/28 - Hotel-Restauracja-Spa Villa Baltica Sopot +25 1
 

Imprezy

O nas

Oferty specjalne: Babie lato, Tydzień nad morzem,
Weekend dla Dwojga
Hotel jest doskonałym miejscem na wypoczynek,a także spotkania biznesowe i szkolenia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami ofert na stronie: www.villabaltica.com
Pośród łagodnego szumu fal, wśród krzyku białych mew i pod błękitnym niebem Sopotu wybudowaliśmy Hotel Villa Baltica. Wszystko po to, by nasi Goście mieli pod ręką każdą atrakcję zabytkowej dzielnicy miasta - Karlikowa.

Villa Balitica to jednak coś więcej niż zwykły hotel. Trójmiasto to doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Dlatego też Villa Baltica to hotel spa. Nad morzem jest wiele wartych uwagi miejsc, ale to właśnie Karlikowo kusi bliskością portu rybackiego i nieodpartym urokiem maleńkich uliczek, złotych plaż i kameralnych kawiarenek.

Sopot zachęca do wycieczek po mieście, ale też potrafi zmęczyć. Nasze spa pozwoli Państwu na doskonały relaks i regenerację po całym dniu zwiedzania.

Masaże, zabiegi upiększające i relaksujące - to tylko niektóre atrakcje, jakie oferuje nasz ośrodek. Spa nad morzem to pomysł na weekend i urlop, na prezent i niespodziankę.

Myślicie hotel spa, Sopot? Zapraszamy do Villa Baltica!