AdWords, pozycjonowanie, strony WWW - Virtual Services

adres
81-304 Gdynia, Śląska 53/A304 pokaż na mapie

znajduje się w Xenon Business Park

telefon
58 690-71-98
e-mail
b...@vs.com.pl pokaż
www
www.virtualservices.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Od ponad 14 lat pomagamy naszym Klientom w realizacji projektów:
- stron www i sklepów internetowych,
- systemów CMS,
- aplikacji mobilnych,
- pozycjonowania i kampanii Google Ads, - projektów graficznych i identyfikacji wizualnej.

Jesteśmy Virtual Services - niezależną agencją interaktywną z siedzibą w Gdyni. Swoją internetową przygodę rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu, w 2004 roku. Wówczas działaliśmy głównie w branży e-commerce, co pozwoliło nam na dogłębne zapoznanie się z mechanizmami marketingu internetowego. Na własnej skórze testowaliśmy sposoby skutecznej promocji w sieci, oczekiwania i reakcje użytkowników. W 2006 roku nasza agencja przeszła gruntowne zmiany. Wtedy też na dobre zajęliśmy się profesjonalną obsługą firm w zakresie reklamy - projektowanie stron internetowych. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że udało nam się stworzyć kreatywny zespół, który na swoim koncie ma już obszerne portfolio.

Głowy pełne pomysłów, w połączeniu z pełnym profesjonalizmem oraz wykorzystaniem najnowszych technologii, owocują atrakcyjnymi i funkcjonalnymi projektami. Dzięki nim nasi Klienci wyróżniają się spośród innych, a co za tym idzie - znacznie wyprzedzają swoją konkurencję. Nasze realizacje zawsze prezentujemy z dumą, bowiem każdego dnia ciężko pracujemy nad tym, by były one oryginalne i przyjazne dla użytkownika. Sukces osób, które nam zaufały, jest naszym sukcesem. Nie stosujemy półśrodków, wszystkie zlecenia realizujemy od początku do końca, zapewniając dodatkowe wsparcie już po wdrożenie projektu w życie aż po pozycjonowanie stron. Być zapamiętanym - to najważniejszy cel wszystkich, którzy chcą zaistnieć w sieci. My pomagamy ten cel osiągnąć i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy, o czym świadczy zadowolenie naszych Klientów.

Dlaczego to właśnie na nas stawia tak wielu właścicieli mniejszych i większym firm? Virtual Services tworzą ludzie z pasją. Nasza praca sprawia nam ogromną przyjemność, a największą satysfakcją są dla nas uśmiech Klienta i stale polepszające się wyniki Jego firmy. Cieszymy się, że możemy mieć w tym swój udział. Uwielbiamy wyzwania. To one sprawiają, że każdego dnia zdobywamy nową, cenną wiedzę z zakresu projektowania stron internetowych i reklamy. Zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i oferujemy je naszym Klientom. Doradzamy, projektujemy, promujemy. Pora, byś zaufał nam i Ty i byśmy wspólnie wspięli się na sam szczyt.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »