Virtuo Music&Dance

Virtuo Music&Dance

Wybierz numer

600-486-240
c...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Virtuo Music&Dance Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/6 - Virtuo Music&Dance Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/6 - Virtuo Music&Dance Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/6 - Virtuo Music&Dance Gdynia +3 1
 

Artykuły o nas

O nas

Zapraszamy dzieci,młodzież,osoby dorosłe na lekcje śpiewu,naukę gry na perkusji,gitarze,basie, lekcje gry na skrzypcach,pianinie,saksofonie,keyboardzie i ukulele. Dodatkowo prowadzimy zajęcia z baletu, tańca i choreografię, Modern Jazz, musical.
Zapraszamy dzieci,młodzież,osoby dorosłe na lekcje śpiewu,naukę gry na perkusji,gitarze klasycznej,elektrycznej i basowej,lekcje gry na skrzypcach,pianinie,saksofonie,keyboardzie,ukulele. Dla najmlodszych w wieku 3-5 lat proponujemy zajęcia gordonowskie. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę pedagogiczną. Nasi uczniowie prezentuja umiejetnosci na konkursach i koncertach. W naszym Centrum Virtuo isnieje mozliwosc nagrania profesjonalnego demo.
Dodatkowo w 2021 otworzyliśmy kameralną salę baletową, gdzie zapraszamy na balet, taniec współczesny, modern, choreografię i zajęcia musicalowe. Istnieje możliwość wynajęcia sali baletowej z kołem akrobatycznym lub szarfą.
Nasza oferta skierowana jest również do osób dorosłych, dla których proponujemy pakiety zajęć m.in. Pakiet Studio, Wydział Smart Jazz lub Wydział Musicalowy.