Vitallabs Polska

Vitallabs

Wybierz numer

881-031-788 882-514-409
b...@vitallabs.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/26 - Vitallabs Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/26 - Vitallabs Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/26 - Vitallabs Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/26 - Vitallabs Gdańsk +23 1
 

TV Filmy

6

Altrient® - poznaj fenomen liposomu LivOn Labs™

Artykuły o nas

O nas

Sklep Firmowy dystrybutora na Polskę marki Altrient® LivOn - innowacyjnych preparatów dla uzupełnienia zdrowej diety.
- Sprzedaż i dystrybucja wyselekcjonowanych suplementów diety Premium
 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Altrient®C zapewnia doskonałą absorpcję?


Dzieje się tak, ponieważ jest to inteligentna kombinacja witaminy C i Niezbędnych Fosfolipidów (PC), które tworzą główną część błon komórkowych. Komórka, której błona została uszkodzona poszukuje w krwiobiegu tego cennego budulca (PC) i znajdując nasz liposom pobiera go wraz z zawartością (witaminą C).
Jaka jest różnica w biodostępności liposomalnej Witaminy Altrient® C, a innymi formami suplementów z Witaminą C?
Inne formy doustnej witaminy C ulegają barierom absorpcyjnym, które znacznie ograniczają ilość substancji aktywnej, która może dostać się do krwiobiegu.
Wskaźniki absorpcji mogą różnić się dla poszczególnych produktów, ale inne doustne formy (pigułki, proszki, kapsułki itp.) cechuje przyswajalność na poziomie do 15% (to 85% zmarnotrawionej substancji aktywnej!).


Czy Altrient® C posiada zamienniki?


Na światowym rynku nie funkcjonuje żaden suplement mogący stanowić „zamiennik” dla saszetek Altrient®. Formuła produktów Altrient® jest objęta patentem i posiada unikalny skład oraz technologię produkcji. 

Jak pokonać bariery wchłanialności Glutationu?
Organizm wytwarza Glutation za pomocą białka zwanego peptydem. Najwyższe stężenie tego białka znajduje się w wątrobie, ponieważ ten organ oczyszcza organizm z toksyn. Jest to wyjątkowy przeciwutleniacz, ponieważ jako jedyny może pracować z enzymami, takimi jak peroksydaza glutationowa, zapobiegając utlenianiu błon. Pomaga także aktywować witaminę E i witaminę C.

Dostarczenie Glutationu do organizmu nie jest takie proste, ponieważ ulega on zniszczeniu w żołądku. Liposomalny Glutation Altrient® ma tę zaletę, że jest chroniony przed działaniem soków trawiennych dzięki inteligentnemu procesowi produkcji. Glutation i niezbędne fosfolipidy łączą się tworząc maleńkie pęcherzyki tłuszczowe znane jako liposomy, które są prawie w 100% biodostępne. Niezbędne fosfolipidy zamykają się, chronią, a następnie uwalniają Glutation tam, gdzie jest potrzebny. Efekt jest taki sam jak dostarczanie glutationu dożylnie.
Dlaczego Altrient® Glutathione jest jednym z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu Glutationu?
Biodostępność do 98% absorpcji osiągana jest dzięki inteligentnej kombinacji glutationu i niezbędnych fosfolipidów, które tworzą główną część naszych błon komórkowych. W procesie produkcji fosfolipidy tworzą małe kuleczki tłuszczowe wokół glutationu zwane liposomami.
Te mikroskopijne pęcherzyki liposomalne są prawie w 100% biodostępne. Dzięki nim Altrient® Glutathione jest tak skuteczny, ponieważ prawie cała zawartość każdej saszetki przedostaje się do systemu.
Altrient® Glutathione: jeden z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu cennego GSH*
*GSH - zredukowana forma glutationu.
Dlaczego warto suplementować Kwas Alfa-Liponowy zamknięty w liposomach?
Kwas Alfa Liponowy (ALA) jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, które można znaleźć w prawie każdej tkance zdrowego organizmu.
Wysokowydajna suplementacja Altrient® R-ALA, dzięki technologi liposomalnej, substancja aktywna - Kwas Alfa-Liponowy jest zamknięty w pęcherzyku zbudowanym z fospfolipodów, dzięki czemu dostarczany jest tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do krwiobiegu i do komórek.
Altrient® R-ALA pracuje w środowisku wodym i tłuszczowym. Co to oznacza?
Oznacza to, iż Altrient® R-ALA posiada zdolność rozpuszczania się zarówno w środowisku wodnym jak i tłuszczowym, w związku z czym jest zdolny do pracy na zewnątrz i wewnątrz komórki, w mózgu, oku, a nawet w kościach.
Co odróżnia Altrient® B Complex od pozostałych suplementów?
Altrient® B to wysoce biodostępna liposomalna witamina B i kompleks mineralny zawierający pełen zakres witamin z grupy B połączony z Podstawowymi Fosfolipidami, które tworzą główną część błon wszystkich komórek w organizmie. W skład produktu wchodzą: B1, B2, B6, B12, Niacyna, Kwas Pantotenowy, Kwas Foliowy (Quatrefolic®) Biotyna oraz minerały Cynk, Chrom, Selen oraz dodatkowo Cynamon i Fosfolipidy Podstawowe (PC).
W jakiej postaci występuje Witamina B12 oraz Kwas Foliowy w suplemencie Altrient® B Complex?
Witamina B9 (kwas foliowy) oraz B12 występują w postaci metylowanej co oznacza, że są przekształcone w aktywną formę gotową do działania.
Dlaczego warto suplementować Karnitynę?
Karnityna jest naturalnie występującą substancją pochodzącą z aminokwasów i występującą prawie we wszystkich komórkach organizmu, szczególnie w sercu i mięśniach szkieletowych, które wykorzystują tłuszcz do wytwarzania energii. Niestety wraz z upływem lat jej poziom w organizmie obniża się.
Dlaczego do L-karnityny została dodana grupa Acetylowa?
Grupa Acetylowa dodana do L-Karnityny zmienia jej budowę, czego konsekwencją jest zdolność do pokonywania bariery krew-mózg oraz lepsza przyswajalność.
Gdy znajdzie się w mózgu, ALC pomaga chronić komórki nerwowe przed utratą receptorów, które umożliwiają neuronom w mózgu efektywną komunikację między sobą.
Czy SPF 30 naprawdę wystarczy? Zwykle stosuję SPF 50.
Tak! Wielu nie wie, że różnica w ochronie między SPF 30 a SPF 50 wynosi tylko 1%. SPF 30 chroni przed 97% promieniami UVB, natomiast SPF 50 chroni przed 98%. Filtry przeciwsłoneczne posiadające SPF 50 mogą zatem wprowadzać w błąd osoby, które myślą, że dzięki temu są lepiej chronione niż w rzeczywistości. SPF 50 wymaga również użycia filtrów UV, które nie są tak bezpieczne jak Non-Nano Tlenek Cynku - jedyny filtr UV, który zastosowany jest w kremach Suntribe.
Cynkowy krem przeciwsłoneczny jest zbyt gęsty, aby go nakładać. Co powinienem zrobić?
To proste! Najłatwiej aplikować go w temperaturze pokojowej (20 stopni lub więcej). Rozgrzej puszkę w kieszeni lub ogrzewaj ją za pomocą dłoni przez minutę. Jeśli jesteś na plaży, promienie słoneczne zrobią to za Ciebie :)
Czy tlenki żelaza stosowane w kremach Suntribe, są bezpieczne?
Są całkowicie bezpieczne! Tlenki żelaza, które użyte są w produktach Suntribe, nie zawierają sztucznych dodatków, ponadto są dopuszczone do stosowania w produktach kosmetycznych i spożywczych. Zostały uznane za bezpieczne do nakładania na skórę, a nawet do stosowania w żywności.