Wave - restauracja w Sheraton Sopot

Wave

Wybierz numer

58 767-10-60
s...@sheraton.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Wave Sopot 4
  • Zdjęcie 2/8 - Wave Sopot 3
  • Zdjęcie 3/8 - Wave Sopot 2
  • Zdjęcie 4/8 - Wave Sopot +5 1
 

TV Filmy

Bufet Włoski "Paste e Vino"
185

Bufet Włoski "Paste e Vino"

O nas

Nowoczesna restauracja hotelowa zaprojektowana w stylu marynistycznym oferująca kuchnię międzynarodową oraz dania polskie. Wszystkie dania tworzone są z niezwykłą pasją naszych mistrzów sztuki kulinarnej.
Restauracja Wave, niczym okno na świat, przybliża tajniki kuchni międzynarodowej. Nowoczesna, zaprojektowana w stylu marynistycznym restauracja hotelowa oferuje zarówno tradycyjne jak i najbardziej wyszukane dania z każdego zakątku świata.

Odwiedzając naszą restaurację zapraszamy Państwa w podróż.
Co miesiąc poprzez potrawy przedstawiamy kolejne kraje,
doznania smakowe, nowe kultury i tradycje, dzieląc się z Gośćmi
tym co najlepsze. Menu przygotowane przez Mistrza Sztuki Kulinarnej
Krystiana Szidel
jest kwintesencją dań bogatej kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej w najlepszym wykonaniu.
Wszystkie potrawy tworzone są z niezwykłą pasją naszych kucharzy. Otwarta kuchnia umożliwia Gościom przyglądanie się sztuce przygotowywania potraw. Dzięki dogodnej lokalizacji, eleganckiej aranżacji i pięknemu położeniu nad morzem Restauracja Wave to idealnie miejsce, by uczcić najważniejsze rodzinne uroczystości lub spotkać się na biznesowy lunch z klientami w spokojnej atmosferze.W piątkowe wieczory Szef Kuchni - Krystian Szidel - zaprasza do Słonecznej Italii.

Piątek
Pasta & Vino - Bufet Włoski


Zapraszamy do Restauracji Wave na kuchnie słonecznej Italii w każdy piątek od 18:00 do 22:30. Z myślą o miłośnikach włoskich przysmaków proponujemy Pasta & Vino - Bufet Włoski w formie przepysznych przystawek, dań i deserów. Wyjątkowe dania smakują najlepiej w towarzystwie specjalnie wyselekcjonowanych włoskich win. W niepowtarzalnej atmosferze posłuchaj brzmienia fortepianu, delektując się smakiem włoskich potraw.