WEKTOR Jarosław Wróblewski

WEKTOR Jarosław Wróblewski

Wybierz numer

601-808-450
w...@onet.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
 

Artykuły o nas

O nas

Jsteśmy na rynku od 1992 roku. Prowadzimy profesjonalnie i niedrogo księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, VAT,kadry,płace,ZUS.
Zapewniamy kompleksową pomoc księgową i prawną.
Działamy zgodnie z hasłem: 'Aby fiskus był syty, a podatnik cały"

Oceny (9)

Agnieszka
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2019

W pilnej sytuacji otrzymalam bardzo szybką, fachową pomoc podatkową. Kontakt z Biurem mozliwy nawet w weekend i o poznych godzinach wieczornych. Polecam kazdemu. Agnieszka

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Pani Agnieszko za tak miłe słowa i pozytywną opinię. Cieszę się, że mogliśmy Pani pomóc.
Pozdrawiam serdecznie.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Irena Michalska
Termin usługi: marzec 2020 

Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę. Szczególnie jestem wdzięczna za pochylenie się nad potrzebami seniora, czego wiele innych biur nie chciało zrobić.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Pani Ireno za pozytywną opinię i tak miłe słowa. Jest mi niezmiernie miło, że mieliśmy przyjemność i mogliśmy Pani pomóc. Jesteśmy do dyspozycji dla wszystkich Klientów, zarówno dużych firm, jak również pojedynczych osób fizycznych. Serdeczne pozdrawiam.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Piotr Masuhr
Termin usługi: październik 2019 

Od początku działalności naszej apteki korzystamy z usług biura Wektor. Wieloletnia współpraca daje mi możliwość wyrażenia opinii o jakości wykonywanych przez tą firmę usług zarówno w zakresie obowiązującej ewidencji księgowej, jak też ubezpieczeń społecznych, sprawozdawczości oraz doradztwa podatkowego. Jestem zadowolony. Nie mam zastrzeżeń do wykonywanej przez biuro pracy zarówno co do jakości jak też terminowości. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc dot. obowiązujących przepisów. Przyjazna atmosfera sprzyja dobrej współpracy. Mogę więc polecić Kancelarię Podatkowo-Prawną Jarosław Wróblewski jako solidną firmę partnerską.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Panie Piotrze za tak miłe słowa pod adresem prowadzonej przeze mnie Kancelarii Podatkowo-Prawnej oraz moich pracowników. Dla nas współpraca z Panem jest również ogromną przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie i zycze wielu sukcesów.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

5.8
Halina
Termin usługi: wrzesień 2019 

Z usług biura Wektor korzystałam kilkakrotnie. Zawsze spotykałam się z profesjonalizmem i życzliwością. Należę do osób, dla których rachunkowość i jej pochodne są czarną magią. Podejście pracowników biura powodowało, że nie czułam się zagubiona. Teraz, gdy potrzebuję wsparcia w szerszym niż dotychczas zakresie, bez wahania wybrałam Biuro Wektor. Budujące jest to, że przez lata utrzymany jest wysoki poziom profesjonalizmu wzmocniony kulturą osobistą pracowników, życzliwością wobec klienta i tak rzadko spotykanym uśmiechem. Szczerze polecam Biuro Rachunkowe Wektor p. Jarosława Wróblewskiego, który znajduje czas dla najmniejszych swoich klientów.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Halino za tak miłe słowa. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszej dotychczasowej współpracy.
Pozdrawiam serdecznie.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Irena
Termin usługi: sierpień 2019 

Bardzo profesjonalna pomoc w każdej sprawie podatkowej , szybka odpowiedź na każdego maila czy telefon. Korzystam z usług Biura Wektor od kilku lat, jestem bardzo zadowolona z obsługi i prowadzenia dokumentacji podatkowej . Serdecznie polecam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Pani Irenko za tak pozytywną opinię i jest mi niezmiernie miło, że możemy od kilku lat współpracować z Panią.

Jolanta Masuhr-właściciel apteki
Termin usługi: od 2000 roku 

Od stycznia 2000 roku prowadząc aptekę krzystam z usług Biura Rachunkowego "WEKTOR" prowadzonego przez Pana Jarosława Wróblewskiego. Wieloletnia współpraca daje mi możliwość wyrażenia opinii o jakości wykonywanej usługi zarówno w zakresie obowiązującej ewidencji księgowej, jak też ubezpieczeń społecznych, sprawozdawczości oraz doradztwa podatkowego. Jestem zadowolona. Nie mam zastrzeżeń do wykonywanej pracy przez Biuro zarówno co do jakości, jak też terminowości. Niezależnie od powyższego zawsze uzyskuję pomoc profesjonalną dotyczącą obowiązujących przepisów i w sprawach wątpliwości dotyczących ich interpretacji. Przyjazna atmosfera sprzyja dobrej współpracy. Mogę więc polecić Biuro "WEKTOR" Jarosław Wróblewski jako solidną firmę partnerską.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Ewa Bruździak-Prezes Zarządu
Termin usługi: od stycznia 2010r 

Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji TELSYSTEM Spółka z o.o. w Gdańsku z przyjemnością informuje, że Biuro Rachunkowe "WEKTOR" Jarosław Wróblewski, prowadzące od stycznia 2010 roku obsługę finansowo-księgową naszej firmy, jest godnym polecenia Partnerem. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ profesjonalizm i życzliwość osób, z którymi się w biurze "WEKTOR" stykamy, zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa co do poprawności naszych rozrachunków z urzędami i kontrahentami, a ponadto na bieżąco uzyskujemy niezbędne doradztwo finansowe. W związku z pozyższym polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę z Biurem Rachunkowym "WEKTOR" Jarosław Wróblewski.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Jolanta Masuhr
Termin usługi: od 10 lat 

Prowadząc Aptekę, od stycznia 2000 roku korzystam z usług Biura Rachunkowego "WEKTOR" prowadzonego przez Pana Jarosława Wróblewskiego. Dziesięcioletnia współpraca daje mi możliwość wyrażenia opinii o jakości wykonywaznej usługi zarówno w zakresie obowiązującej ewidencji księgowej,jak też ubezpieczeń społecznych,sprawozdawczości oraz doradztwa podatkowego. Nie mam zastrzeżeń do wykonywanej pracy przez Biuro zarówno co do jakości,jak też terminowości. Niezależnie od powyższego zawsze uzyskuję pomoc profesjonalną dot.obowiązujących przepisów i w sprawach wątpliwych dotyczących ich interpretacji. Przyjazna atmosfera sprzyja dobrej współpracy. Mogę więc polecić Biuro Rachunkowe "WEKTOR" Jarosław Wróblewski jako solidną firmę partnerską.

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0
Karolina Naruszewicz
Termin usługi: 08.2008 

Firma nasza zajmuje się rekrutacja i selekcja pracowników czyli w skrócie jesteśmy Agencja Pracy Tymczasowej- Agencja Pracy Brinkhof Sp z. o.o Od sierpnia 2008 roku korzystamy z usług biura rachunkowego ,,WEKTOR", prowadzonego przez Pana Jarosława Wróblewskiego. Po trudnych przejściach z poprzednim biurem rachunkowym, gdzie korzystaliśmy z usług ,,etatowej ‘’ księgowej, podjecie współpracy z ,, Wektorem’’ było bardzo udaną decyzja. Obecnie nasze doświadczenie we współpracy z ,,Wektorem’’, pozwala się nam skupić na swojej pracy, przez co w ogóle nie martwimy się o problemy rachunkowości i księgowości. Zawsze możemy liczyć na sprawną księgowość, udzielanie niezbędnych informacji zarówno poprzez telefon czy też mailowo. Zazwyczaj temu wszystkiemu towarzyszy przyjazna atmosfera i uśmiech. Dzięki wyżej wymienionym zaletom biuro rachunkowe Wektor , pokazało się z najlepszej strony , zyskując miano zaufanego i solidnego partnera spełniającego w pełni nasze oczekiwania. Serdecznie polecamy biuro ,,Wektor’’ jako rzetelnego partnera. Z poważaniem Agencja pracy Brinkhof

Biura rachunkowe i księgowi, Doradztwo podatkowe

6.0