Wine Taste by Kamecki

Wine Taste

Wybierz numer

885-369-424
b...@wtaste.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/11 - Wine Taste Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Wine Taste Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Wine Taste Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Wine Taste Gdańsk +8 1
 

Artykuły o nas

O nas

Wine Taste by Kamecki to miejsce, w którym znaleźć można pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux. To zarazem sklep, wine bar i showroom szkła Riedel, w którym organizujemy dla naszych klientów degustacje i spotkania
Wine Taste by Kamecki to miejsce, w którym znaleźć można pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux. To zarazem sklep, wine bar i showroom szkła Riedel, w którym organizujemy dla naszych klientów indywidualne degustacje, kolacje i spotkania.
Obsługa concierge obejmuje wszystkie aspekty ważne dla miłośników wina: sprowadzanie butelek na specjalne zamówienie, zakup winnych kolekcji, tworzenie i zarządzanie piwnicami, przechowywanie wina, a także doradztwo w inwestycjach w wino.
Piotr Kamecki to żywa legenda branży winiarskiej. Jeden z najbardziej utytułowanych sommelierów w Polsce. Kilkukrotny finalista i kandydat na Mistrzostwach Polski, Europy i świata, wieloletni prezes zarządu Centrum Wina, współwłaściciel i prezes zarządu Wine Taste by Kamecki, partner w firmie Winkolekcja, dystrybutor Riedel - The Wine Glass Company. I w końcu pierwszy Polak na stanowisku Wiceprezydenta Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów – ASI - Association de la Sommellerie Internationale odpowiedzialny z Europę.