Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Wine Taste by Kamecki

80-289 Gdańsk, Edwarda Stachury 6
(Edwarda Stachury 6) Mapka
885-369-424
b...@wtaste.pl pokaż
https://www.winetaste.pl
/winetastebykamecki
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 19:00
sob11:00 - 15:00
Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

O nas

Wine Taste by Kamecki to miejsce, w którym znaleźć można pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux. To zarazem sklep, wine bar i showroom szkła Riedel, w którym organizujemy dla naszych klientów degustacje i spotkania

Wine Taste by Kamecki to miejsce, w którym znaleźć można pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux. To zarazem sklep, wine bar i showroom szkła Riedel, w którym organizujemy dla naszych klientów indywidualne degustacje, kolacje i spotkania.
Obsługa concierge obejmuje wszystkie aspekty ważne dla miłośników wina: sprowadzanie butelek na specjalne zamówienie, zakup winnych kolekcji, tworzenie i zarządzanie piwnicami, przechowywanie wina, a także doradztwo w inwestycjach w wino.
Piotr Kamecki to żywa legenda branży winiarskiej. Jeden z najbardziej utytułowanych sommelierów w Polsce. Kilkukrotny finalista i kandydat na Mistrzostwach Polski, Europy i świata, wieloletni prezes zarządu Centrum Wina, współwłaściciel i prezes zarządu Wine Taste by Kamecki, partner w firmie Winkolekcja, dystrybutor Riedel - The Wine Glass Company. I w końcu pierwszy Polak na stanowisku Wiceprezydenta Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów – ASI - Association de la Sommellerie Internationale odpowiedzialny z Europę.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »