Wino i sery - Skarbnica Win

adres
81-522 Gdynia, Wielkopolska 26
telefon
504-572-338
e-mail
s...@skarbnica-win.pl pokaż
www
skarbnica-win.pl
 
sklep internetowy
Godziny otwarcia
pn-pt12:00 - 18:00
sob10:00 - 15:00

Napisali o nas

O nas

Importem i sprzedażą wina zajmujemy się od 2011 roku pod marką Skarbnica Win. Kochamy wino i uwielbiamy się dzielić wiedzą o nim, dlatego stworzyliśmy sklep, w którym znajdą Państwo starannie dobrane wina, a także przyjemną przekąskę w postaci serów

Wina sprowadzamy bezpośrednio z winnic. Sami wybieramy i selekcjonujemy wina, które spełniają nasze wszystkie wymagania, dlatego na naszych półkach nie ma przypadkowych etykiet. W naszych zbiorach znajdują się wina z Francji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Chile, Nowej Zelandii, Australii oraz z Polski.

Wyznajemy zasadę mniej znaczy więcej. W naszym sklepie znajduje się tylko jedna szeroka półka z winami - i jesteśmy z tego dumni. Każde z tych win znamy i jesteśmy w stanie bardzo dokładnie opisać jego smak. Znamy również producentów tych win i ich rodzinne historie. Możemy z pewnością powiedzieć, że prowadzimy nietuzinkowy sklep.
 
W naszym sklepie stoi również lada chłodząca wypełniona serami. W naszej ofercie znajdują się: genialne cheddary z różnymi dodatkami, sery holenderskie z dodatkami (m.in. z truflami) oraz sery francuskie (Reblochon, Petit Gaugry, Camembert, St. Felicien, Banon oraz kozi Camambert). Na stałe również współpracujemy z Cytrynowymi Królowymi, które dostarczają najlepsze cytrynowe konfitury pod słońcem.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »