Witamina i Zioło

adres
80-254 Gdańsk, Partyzantów 11
telefon
58 350-80-25, 664-988-890
e-mail
s...@witaminaiziolo.pl pokaż
www
https://www.witaminaiziolo.pl
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00

O nas

Witamina i Zioło to miejsce z niezwykłymi, naturalnymi i ekologicznymi produktami z całego świata.
Znajdziecie tu: zioła, suplementy spożywcze, wyciągi z roślin leczniczych, żywność funkcjonalną, produkty ajurwedyjskie, kosmetyki i wiele innych..

Nasza praca to owoc poszukiwań niezwykłych produktów z całego świata. Uzupełniają one niedoskonałości konwencjonalnej medycyny oraz pozbawione są zbędnych dodatków.
Już od sześciu lat Sklep istnieje dla Was, tworzony przez ludzi z prawdziwą pasją. Każdy jest tu wyjątkowy, a po wizycie jesteśmy bogatsi o wiedzę. Jest to miejsce pełne ciepła, uśmiechu i spokoju.

Misją Sklepu jest wspieranie życia. Znajdziecie tu moc produktów znanych i wykorzystywanych od tysięcy lat przez przodków Chin, Indii, Nepalu, Tybetu, Peru itd. Oraz przede wszystkim przodków Naszych. Czyli naturalne produkty z polskich pół, łąk, lasów i gór

Czeka was tu podróż z ziołami, korzeniami, owocami i przyprawami wykorzystywanymi leczniczo już w starożytności.
Czym jest Agar Agar, Czystek, Białko Konopne, Acerola, Trawa Jęczmienna, Gotu Kola, Diabelski Pazur, Cytryniec Chiński, jagody Goji, Bertram itd. ?
Spotkacie tu Złoto, Srebro, Krzem organiczny. Poznacie zapomniane już kadzidła: Olibanum, Mirrę, Kopal. A to dopiero początek...

Tu zaczyna się nowa droga ze zdrowiem. Wszystko po to aby uczynić świat lepszym.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »