Wszystkiego Słodkiego Content & Event Studio

Wszystkiego Słodkiego

Wybierz numer

884-205-182
k...@wszystkiegoslodkiego.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/27 - Wszystkiego Słodkiego Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/27 - Wszystkiego Słodkiego Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/27 - Wszystkiego Słodkiego Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/27 - Wszystkiego Słodkiego Gdańsk +24 1
 

Imprezy

 • degustacja , warsztaty
  mar 26
  niedziela, g. 15:00 - 18:00
  Gdańsk, Wszystkiego Słodkiego
  bilety 339 zł
  Wielkanocne wypieki
 • warsztaty
  kwi 1
  sobota, g. 11:00 - 14:00
  Gdańsk, Wszystkiego Słodkiego
  bilety 189 zł
  Wielkanocne jajka z czekolady
 • warsztaty
  kwi 2
  niedziela, g. 11:00 - 14:00
  Gdańsk, Wszystkiego Słodkiego
  bilety 339 zł
  Wielkanocne wypieki

Artykuły o nas

O nas

Jedyne takie miejsce dla wszystkich, którzy kochają ciasta i desery.
Wszystkiego Słodkiego Content & Event Studio to nowe miejsce na trójmiejskiej mapie, które koniecznie musisz odwiedzić! Usytuowane na gdańskim Garnizonie – miejscu, które zapisało się na kartach historii, a dzisiaj stanowi jedną z bardziej popularnych i modnych dzielnic miasta. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń oraz wiele ciekawych miejsc w najbliższym sąsiedztwie sprawiają, że Garnizon nieustannie tętni życiem.

Studio Wszystkiego Słodkiego wyposażone jest we wszystko to, co niezbędne, aby świetnie bawić się w kuchni, poszukując kulinarnych inspiracji i opracowując receptury. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym pasjonaci pieczenia będą mogli swobodnie wymieniać się doświadczeniami, odpoczną od codziennych obowiązków i wrócą do domów z głowami pełnymi fantastycznych wspomnień!

Na co dzień Studio to centrum dowodzenia naszego Słodkiego Zespołu – to właśnie tutaj spotykamy się każdego dnia, aby tworzyć nietuzinkowe przepisy. Opracowujemy porady i wskazówki, które przez naszą stronę internetową oraz kanały social media trafiają prosto w ręce i serca miłośników słodkości. Wszystkie relacje, zdjęcia czy filmy, które udostępniamy, powstają właśnie w tym Studio – właśnie po to, aby nasi odbiorcy doskonalili swoje umiejętności i odkrywali nieznane im dotąd smaki.

Od tej pory chcemy oddać nasze Studio również w Wasze ręce! Jeśli szukasz miejsca, w którym odkryjesz swoją kreatywność i rozwiniesz pasję, jaką jest pieczenie – nie mogłeś lepiej trafić. Część naszej przestrzeni to Event Studio – czyli przestronne, nowoczesne miejsce, które powstało z myślą o tworzeniu wspaniałych ciast i deserów. Wyposażone we wszystko, czego zarówno amator, początkujący cukiernik lub profesjonalista potrzebuje:
- 10 samodzielnych stacji z najwyższej klasy robotem planetarnym i płytą indukcyjną
- 8 wielofunkcyjnych piekarników
- Szeroki wybór blenderów, mikserów, wyciskarek itp.
- Lodówki, zamrażarki, szokówka

To wszystko do Twojej dyspozycji! Studio posiada również część konferencyjną oraz hub multimedialny, co pozwala na zorganizowanie wszelkiego rodzaju eventów również z cateringiem.

Zapraszamy!