Działalność on-line 

Politechnika Gdańska - Wydział Zarządzania i Ekonomii

80-233 Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12
(siedziba: R. Traugutta 79) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 347-14-37
d...@zie.pg.edu.pl pokaż
www.zie.pg.edu.pl
Działalność on-line 

O nas

Wydział Zarządzania i Ekonomii jest najbardziej umiędzynarodowionym i najbardziej biznesowym Wydziałem Politechniki Gdańskiej. Kształci inżynierów, ekonomistów, menedżerów i liderów biznesu zdolnych do kreatywnego i niezależnego myślenia.

Wydział prowadzi 5 kierunki/ów studiów:

Analityka gospodarcza
– studia I i II stopnia, studia prowadzone w języku polskim 
Analityka gospodarcza – studia II stopnia, studia prowadzone w języku angielskim 
Ekonomia – studia I stopnia, studia prowadzone w języku polskim
Inżynieria danych – studia I  stopnia, studia prowadzone w języku angielskim
Zarządzanie – studia I i II stopnia, studia prowadzone w języku angielskim
Zarządzanie – studia II stopnia, studia prowadzone w języku polskim
Zarządzanie inżynierskie – studia I stopnia, studia prowadzone w języku polskim

Ze szczegółowym programem studiów prowadzonych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii można się zapoznać klikając tutaj oraz z programami studiów międzywydziałowych tutaj.

Międzynarodowe akredytacje

Wydział posiada akredytację IQA CEEMAN oraz AMBA. Ponadto jest aktywnym członkiem prestiżowych europejskich organizacji: European Foundation for Management Development [EFMD], Baltic Management Development Association [BMDA] and International Association for Management Development in Dynamic Societies [CEEMAN], Principles for Management [PRME] oraz The Association to Advance Collegiate Schools of Business [AACSB], Responsible Research for Business and Management [RRBM].
 
Międzynarodowe programy

W trakcie studiów możesz uczestniczyć w programach podwójnego dyplomowania, uzyskując dyplom jednej z naszych uczelni partnerskich z Chin, Francji lub Włoch.
Jeśli lubisz poznawać nowe miejsca i kultury jako student, możesz studiować przez rok na jednej ze 100 uczelni partnerskich na całym świecie.

Współpraca z biznesem

W ramach współpracy z biznesem przygotuj się na szeroki wachlarz staży, inspirujących praktyk zawodowych oraz możliwość napisania pracy magisterskiej pod okiem mentorów z największych polskich firm.

Gdańsk – najatrakcyjniejsze miasto nad Morzem Bałtyckim

Studiuj na Wydziale Zarządzania i Ekonomii i poznaj piękny Gdańsk, który co roku zajmuje pierwsze miejsce w Polsce pod względem komfortu życia. Przyjedź i daj się oczarować Gdańskiem, jednemu z najatrakcyjniejszych miastu w Europie Północnej, przyciągających ponad 2 miliony turystów rocznie, pełnym plaż, muzeów, pubów i wydarzeń sportowych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »