Wyjątkowy Prezent

znajduje się w Galeria Bałtycka

Wyjątkowy Prezent

Wybierz numer

22 668-82-72 518-817-413 690-128-106 507-404-646
m...@wyjatkowyprezent.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Wyjątkowy Prezent Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Wyjątkowy Prezent Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Wyjątkowy Prezent Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Wyjątkowy Prezent Gdańsk +5 1
 

Artykuły o nas

O nas

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie niezwykłych przeżyć. Podwodna Kolacja, wypad za miasto, relaks w spa czy jazda za kierownicą Lamborghini to tylko drobna część oferty, którą posiada Wyjątkowy Prezent. W jej skład wchodzi wiele tysięcy pomysłów na prezent, które zrealizować można na terenie całej Polski. Vouchery i Pakiety Przeżyć Wyjątkowego Prezentu można wręczyć każdemu i na każdą okazję - dostępne są one w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski i on-line na wyjątkowyprezent.pl.
Ponad 16 lat podróży przez świat przeżyć sprawiło, że wspólnie z nami swoje marzenia spełniło już ponad 3,000,000 osób. Wyjątkowy Prezent jest częścią Emoti Group, która zapewnia wyjątkowe przeżycia w 5 krajach. Oprócz Polski, są to także - Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia.
Wejdź do krainy niezapomnianych przeżyć i odkryj, że spełnianie marzeń z Wyjątkowym Prezentem jest naprawdę proste!

Najczęściej zadawane pytania

Jak to działa?
Wyjątkowy Prezent to dynamiczny zespół ekspertów, którzy o prezentach wiedzą wszystko. Jeżeli potrzebny Ci jest pomysł na oryginalny prezent dla Twoich bliskich lub partnerów biznesowych, to jesteś we właściwym miejscu! Mamy tysiące unikalnych prezentów, które sprawią bliskiej Ci osobie najwięcej radości. Nie możesz się zdecydować? Wybierz jeden z naszych Pakietów Prezentowych lub Kuponów Podarunkowych (Gift Card), a osoba obdarowana sama wybierze prezent, który zapewni jej cudowne wspomnienia.
Mam kupiony prezent, co dalej?
Osoba obdarowana ma aż 3 lata na spełnienie marzeń, w tym aż 1 rok na wykorzystanie rekomendowanego przeżycia i kolejne 2 lata zabezpieczenia środków na karcie podarunkowej o wartości kwoty zapłaconej za Voucher - do wykorzystania na dowolnie wybrane przeżycie z naszej oferty! Chcesz wiedzieć, jak dokonać rezerwacji? Przeczytaj tutaj: www.wyjatkowyprezent.pl/jak-dokonac-rezerwacji/
Teraz można wyruszyć na spotkanie prawdziwej przygodzie. Zamień marzenia we wspomnienia i ciesz się wybranym przeżyciem. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami - Infolinia Prezentowa 22 66 88 272.
Gdzie kupię Wyjątkowy Prezent?
- Przez Internet 24/7
- W naszych sklepach: znajdziecie Nas w Galerii Bałtyckiej, Forum, Parku Handlowym Matarnia, czy w Galerii Klif w Gdyni!
- W Partnerskich sieciach sprzedaży - szukajcie Nas w Auchan, Żabkach, czy Media Markt
- Za pomocą infolinii: 22 66 88 272
Kontakt
Napisz do nas na chce@wyjatkowyprezent.pl, a my pomożemy w wyborze prezentu! We wszystkich innych sprawach jesteśmy dla Ciebie pod adresem mam@wyjatkowyprezent.pl

Zadzwoń: 22 66 88 272 lub skontaktuj się z nami na czacie na stronie www.wyjatkowyprezent.pl

pon-sob: 9:00-17:00
Praca w Wyjątkowym Prezencie
Szukasz ciekawej i stabilnej pracy, która pozwoli Ci na realizację swoich pasji? Znajdziesz ją w firmie Wyjątkowy Prezent. W pracy cenimy profesjonalizm, zaangażowanie i proaktywność, a to co nas wyróżnia, to wyjątkowi ludzie - specjaliści w swoich dziedzinach. Wspólnie tworzymy atmosferę, która co roku jest najwyżej oceniana w badaniach satysfakcji z pracy. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, dołącz do nas! Spójrz na nasz profil pracodawcy, aby sprawdzić kogo aktualnie poszukujemy.

Oceny (1)

Klaudia
Termin usługi: wrzesień 2023

Niesamowita oferta! Pakiet przeżyć był strzałem w dziesiątkę na prezent dla moich rodziców, którzy już wszystko mają :) Pan obsługujący w Forum bardzo kompetentny i sympatyczny. Na pewno jeszcze wrócę :)

Pamiątki, upominki, artykuły dekoracyjne

6.0