Działalność on-line 

Wypromujemy.com - Agencja Social Media

80-369 Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 4
(Wieżowiec Albatross Tower) Mapka
731-647-648
b...@wypromujemy.com pokaż
www.wypromujemy.com
zamów online
/Wypromujemy
/wypromujemy
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
Działalność on-line 

O nas

Nie masz czasu na prowadzenie aktywności profilu swojej firmy na Instagramie? Zajmiemy się tym za Ciebie, a Ty będziesz mógł skupić się na budowaniu relacji z odbiorcami. Każdego miesiąca pozyskamy od 500 do 1500 nowych obserwujących na Instagramie!

Twórz interakcje na Instagramie z wybraną grupą odbiorców przez 18 godzin dziennie, nie tracąc przy tym ani minuty! Pozwól nam zwiększyć aktywność Twojego profilu Instagram, a Twoja firma zdobędzie nowych klientów i większe zasięgi.

Każdego miesiąca zainteresujemy Twoim profilem od 500 do 1500 osób, którzy staną się potencjalnymi klientami. Dotrzemy wyłącznie do osób, które posługują się wybranymi przez Ciebie hashtagami, znajdują się w określonej lokalizacji, obserwują konkurencyjne firmy lub wybrane osoby z branży. Kampania aktywności konfigurowana jest dla każdego profilu indywidualnie – w oparciu o preferencje uwzględnione w briefie, który otrzymasz w momencie złożenia zamówienia.

Przy dziesiątkach tysięcy interakcji każdego miesiąca Twoja marka zostanie zauważona w sieci i zwiększy się jej rozpoznawalność. System interakcji zapewni Twojemu profilowi do 5000 odwiedzin profilu każdego miesiąca. Sam zdecyduj, w jaki sposób to wykorzystasz. Umieszczając w opisie profilu link do strony firmowej czy bloga – zwiększysz na nim ruch nawet o 40%. Osoby, które zainteresowały się Twoimi usługami i kliknęły w link witryny – są potencjalnymi klientami.

Co zyskujesz? Od 500 do nawet 1500 potencjalnych klientów każdego miesiąca. Nasz zespół pracuje nad wzrostem popularności Twojego konta, a Ty jedynie dodajesz posty, dbając o ich jakość i treść. Aby osiągnąć taką aktywność na Instagramie – musiałbyś spędzać przy nim całą dobę.

Dołącz do grona ponad 300 klientów z Polski i zagranicy!
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie wymagamy umów abonamentowych.

Złóż zamówienie na www.wypromujemy.com i sprawdź ile możesz zyskać!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »