Oceny (11)

Ewa B.
Termin usługi: październik 2022

B.dobry kontakt z P. Justyną ; - cenne porady dot.roślin , - gustownie dobrane kwiaty i znicze polecam wszystkim, którym zależy aby grób był zadbany i wyglądał estetycznie

Elżbieta
Termin usługi: wrzesień 2022

Z usług firmy Zadbane Groby korzystam od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona z konserwacji i utrzymanie grobu. Widać że właściciele firmy wkładają dużo serca i pracy w zlecone zadanie, są bardzo solidni. Za każdym razem otrzymuję zdjęcia przed wykonaniem i po wykonaniu zlecenia. Nie muszę pamiętać o zbliżających się datach, ponieważ zleceniobiorca sam pilnuje ustalonych terminów. Z czystym sumieniem mogę polecieć usługi tej firmy.

Tomasz
Termin usługi: kwiecień 2022

Szczerze polecam. Ogromny zaniedbany grobowiec doprowadzony do stanu jakiego nie pamiętam.

Alicja
Termin usługi: luty 2022

Serdecznie polecam, rewelacyjna firma, grób perfekcyjnie zadbany, wszystko dopilnowane oraz dopięte na ostatni guzik.

Narcyza
Termin usługi: listopad 2021

Z ogromna przyjemnością mogę polecić tę firmę , od momentu pierwszego kontaktu wszystko było jasne , precyzyjne i łatwe w kontakcie. Jestem bardzo zadowolona z zleconej i wykonanej usługi . Pani Justyna z którą byłam w kontakcie była bardzo miła i pomocna. Bardzo dziekuje i raz jeszcze polecam Zadbane Groby

Mirosława
Termin usługi: październik 2021

Intuicyjnie wybrałam Firmę Zadbane Groby i stwierdzam,że się nie zawiodłam. Usługa wykonana profesjonalnie,szybko z ogromną starannością.Firma służy poradą i z dużym zaangażowaniem, życzliwością podchodzi do klienta, wszystko wykonane zgodnie z umową i ustaleniami. Wszystkim,którzy potrzebują takiej usługi polecam firmę zadbane groby!

Magdalena
Termin usługi: czerwiec 2021

Jestem bardzo zadowolona. Usługa została zrealizowana szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Firma służy poradą i z dużym zaangażowaniem podchodzi do klienta. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Polecam.

Artur
Termin usługi: marzec 2021

Usługa wykonana profesjonalnie i dokładnie. Jestem bardzo zadowolony z opieki nad grobem. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Krystyna
Termin usługi: październik 2020

Usługa została wykonana zgodnie z umową bardzo starannie i szybko. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam.

Dawid
Termin usługi: październik 2020

Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej usługi. Wszystko na tip top. Polecam serdecznie!

Wiesława
Termin usługi: październik 2020

Jestem zachwycona obsługą. Grób nigdy tak nie wyglądał. Polecam