Zakład Pogrzebowy Róża

adres
80-465 Gdańsk, Franciszka Hynka 55C
telefon
Biuro: 570-205-550 .
e-mail
b...@rozagdansk.pl pokaż
www
www.rozagdansk.pl

O nas

Zakład Pogrzebowy RÓŻA świadczy najwyższej jakości kompleksowe usługi pogrzebowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny 7 dni w tygodniu. TELEFONY CAŁODOBOWE: 669 233 299 lub 511 777 545.

Priorytetem całego zespołu pracowników firmy RÓŻA jest troska o naszych Klientów w tych trudnych dla nich chwilach. Od momentu, kiedy Państwo przekraczacie próg naszej firmy, możecie mieć pewność bycia otoczonymi naszą uwagą, powagą i dyskrecją. Dokładamy wszelkich starań, aby pogrzeby organizowane na każdym cmentarzu w Gdańsku i w innych miejscowościach na terenie kraju, były ceremoniami dopracowanymi w najdrobniejszych szczegółach. Zakład Pogrzebowy RÓŻA cechuje najwyższy szacunek dla Osoby Zmarłej i pogrążonej w żałobie Rodziny. Wszelkie usługi pogrzebowe, które świadczymy, charakteryzują się podkreśleniem nieprzemijalnej godności człowieka. Troszczymy się o to począwszy od eksportacji ciała Zmarłego, przez przygotowanie go do pogrzebu, aż po samą ceremonię.

Zdjęcia

Opinie + Oceń


6.0

w kategorii

Zakłady pogrzebowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Ceremonia Pogrzebowa naszej ukochanej mamusi

Korzystałem z różnych Zakładów Pogrzebowych, ale to co spotkało mnie i moją rodzinę podczas ceremonii pogrzebowej Naszej Mamusi Marianny Goszczyńskiej, od momentu wejścia do Zakładu przy ul. Hynka na Zaspie do złożenia prochów w grobie, przeszło moja oczekiwanie. tak profesjonalnie a zarazem z wielką czcią z piękną oprawą nie brałem udziału nigdy. jeszcze raz bardzo dziękuję wraz z moją całą rodziną. z całego serca polecam zakład pogrzebowy " RÓŻA '

 • Ryszard Mironowicz (mężczyzna, pow. 40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »