Zalotka Karolina Mech - wizaż i stylizacja

Zalotka Karolina Mech

Wybierz numer

503-973-169
z...@interia.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/10 - Zalotka Karolina Mech Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Zalotka Karolina Mech Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Zalotka Karolina Mech Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Zalotka Karolina Mech Gdańsk +7 1
 

O nas

Wykonuję profesjonalne i trwałe makijaże ślubne,wieczorowe,biznesowe,sylwestrowe, studniówkowe itp., oraz na potrzeby sesji zdjęciowych, pokazów mody i reklam.
Pracuję na profesjonalnych kosmetykach
Dojazd do Klientek na terenie Trójmiasta i okolic
Jestem dyplomowaną wizażystką - stylistką. Ukończyłam szkołę wizażu i stylizacji Beauty Art - Beaty Małachowskiej i w dalszym ciągu stale się dokształcam - uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i warsztatach pod okiem mistrzów makijażu i charakteryzacji, m.in. u Daniela Sobieśniewskiego w Pro Makeup Academy w Warszawie i znanej YouTuberki MAXINECZKI.Z niesamowitą fascynacją i ciekawością obserwuję nowe trendy w makijażu, co pozwala mi udoskonalać moją pracę, i zdobywać pomysły na ciekawe makijaże.
Do każdego klienta/klientki podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy ma inne potrzeby i wyobrażenia na temat własnej osoby.
Pracuję wyłącznie na kosmetykach profesjonalnych (m.in. MAC, Make Up Atelier Paris, Make Up Studio, Kryolan, Bikor, Zoeva, KOBO, Inglot, które dają gwarancję trwałości i efektywności makijażu do 24 h.

Zapraszam rownież na indywidualne i grupowe lekcje makijażu, więcej informacji znajdziecie na mojej stronie internetowej.

Zainteresowane osoby zapraszam do współpracy..

Jeżeli zależy Tobie na profesjonalnym i trwałym makijżu z dojazdem do domu na terenie Trójmiasta, nie zastanawiaj się - tylko napisz do mnie maila z zapytaniem o dostępny termin!