Zalotka Karolina Mech - wizaż i stylizacja

80-809 Gdańsk, Wilanowska 12/30 Mapka
503-973-169
z...@interia.pl pokaż
zalotkamakeup.wix.com/wizaztrojmiasto

O nas

Wykonuję profesjonalne i trwałe makijaże ślubne, wieczorowe, biznesowe, sylwestrowe, studniówkowe itp., oraz na potrzeby sesji zdjęciowych, pokazów mody i reklam.
Pracuję na profesjonalnych kosmetykach
Dojazd do Klientek na terenie Trójmiasta i okolic

Jestem dyplomowaną wizażystką - stylistką. Ukończyłam szkołę wizażu i stylizacji Beauty Art - Beaty Małachowskiej i w dalszym ciągu stale się dokształcam - uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i warsztatach pod okiem mistrzów makijażu i charakteryzacji, m.in. u Daniela Sobieśniewskiego w Pro Makeup Academy w Warszawie i znanej YouTuberki MAXINECZKI.Z niesamowitą fascynacją i ciekawością obserwuję nowe trendy w makijażu, co pozwala mi udoskonalać moją pracę, i zdobywać pomysły na ciekawe makijaże.
Do każdego klienta/klientki podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy ma inne potrzeby i wyobrażenia na temat własnej osoby.
Pracuję wyłącznie na kosmetykach profesjonalnych (m.in. MAC, Make Up Atelier Paris, Make Up Studio, Kryolan, Bikor, Zoeva, KOBO, Inglot, które dają gwarancję trwałości i efektywności makijażu do 24 h.

Zapraszam rownież na indywidualne i grupowe lekcje makijażu, więcej informacji znajdziecie na mojej stronie internetowej.

Zainteresowane osoby zapraszam do współpracy..

Jeżeli zależy Tobie na profesjonalnym i trwałym makijżu z dojazdem do domu na terenie Trójmiasta, nie zastanawiaj się - tylko napisz do mnie maila z zapytaniem o dostępny termin!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Wizażyści, styliści

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Ewelina - opinia

Z usług Pani Karoliny korzystałam już kilka razy i zawsze wracam :) Fryzury są zawsze kreatywne i dopasowane do okazji i ubioru, a makijaż trwały. Polecam

 • Ewelina
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »