Żuławskie Smaki market regionalny

80-850 Gdańsk, Rajska 10
(parter) Mapka
502-248-384
z...@wp.pl pokaż
zamów online

Napisali o nas

  • Pierogi jak u mamy na święta: One lepią
    Pierogi jak u mamy na święta: One lepią artykuł sponsorowany 6 grudnia 2019 Pierogi, którymi od dziecka karmiła ich mama, postanowili robić też dla innych. Tak powstał lokal One lepią, który znajduje się w Galerii Madison. Znajdziemy tu kilka smacznych...

O nas

Bogactwo regionalnych i naturalnych przysmaków odkryć możecie przy małej pomocy Żuławskich Smaków - zrzeszenia rolników i drobnych producentów z terenu północnej Polski!

Z pełnym asortymentem wystawiamy się w pierwsze weekendy miesiąca na Jarmarku Żuławskim w CH Osowa oraz w CH Madison codziennie między 9-21 Jarmark to nasze święto, w czasie którego do Trójmiasta zjeżdżają się niemalże wszyscy członkowie naszego zrzeszenia – rolnicy, drobni producenci i gospodynie wiejskie. Jest to świetna okazja nie tylko do handlu, ale również do rozmowy z Klientami oraz do dobrej zabawy.

Część asortymentu jako ekskluzywne zestawy upominkowe dostępna jest w naszym sklepie internetowym z dostawą do domu. Szukasz wyjątkowych prezentów? Odwiedź naszą stronę: www.zulawskiesmaki.pl

Nasze produkty znaleźć można również w licznych sklepach ze zdrową żywnością na terenie całego Trójmiasta. Współpracujemy także z hotelami i restauracjami – m.in. Gothic Cafe & Restaurant na Zamku w Malborku, restauracja Biały Królik w Gdyni, Kantyna Food Passion w Garnizonie oraz hotele grupy Orbis.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »