ekajaki.pl - spływy kajakowe

Łupawsko 77-116, Łupawsko 12A (Kaszuby)

ekajaki.pl

Wybierz numer

510-808-333
e...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/15 - ekajaki.pl Łupawsko 4
  • Zdjęcie 2/15 - ekajaki.pl Łupawsko 3
  • Zdjęcie 3/15 - ekajaki.pl Łupawsko 2
  • Zdjęcie 4/15 - ekajaki.pl Łupawsko +12 1

TV Filmy

ekajaki.pl - spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Pomorza!
266

ekajaki.pl - spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Pomorza!

O nas

Organizujemy spływy kajakowe indywidualne, grupowe oraz imprezy integracyjne na Kaszubach. Posiadamy wypozyczalnię sprzętu wodnego nad jeziorem Jasień. Zadzwoń lub wejdź na naszą stronę internetową, a na pewno pomożemy wybrać coś dla Ciebie ! :)

Oceny (2)

Krzysztof
Termin usługi: czerwiec 2023 

Z usług ekajaki.pl korzystamy od 15 lat. Jeździliśmy z nimi na spływy rodzinne, w mniejszych i większych grupach a nawet na spływy zimowe. Jest to uczciwa firma rodzinna, dbająca zarówno o zadowolenie klienta jak i o standard oferowanych usług. Dodatkowo dysponują niesamowitą bazą położoną nad brzegiem jeziora, z pełną infrastrukturą - niedawno wybudowane prysznice i toalety, wiaty ogniskowe, wiata w której można gotować na palnikach, lodówki dostępne dla gości, stół do ping-ponga, wypożyczalnia sprzętu wodnego i wiele innych. Pole namiotowe jest na tyle duże że każdy znajdzie miejsce dla siebie. Dodatkowo w okolicy znajduje się mnóstwo urokliwych rzek o zróżnicowanym stopniu trudności. Wszystko świetnie zorganizowane z bardzo dobrą komunikacją z obsługą. Co roku korzystamy z ich usług i zawsze byliśmy zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem

Kajaki

6.0
Szymon
Termin usługi: maj 2022 

Nie ma lepszej wypożyczalni ! Od lat Pan Andrzej pomaga w logistyce, coraz ciekawszych i mniej znanych odcinków rzek. Nie ma dla niego pomysłów, których nie dałoby się zrealizować !

Kajaki

6.0