extra.house

extra.house

Wybierz numer

58 550-07-77 601-622-865
b...@extra.sopot.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - extra.house Sopot 4
  • Zdjęcie 2/30 - extra.house Sopot 3
  • Zdjęcie 3/30 - extra.house Sopot 2
  • Zdjęcie 4/30 - extra.house Sopot +27 1
 

O nas

Odkryj miejsce, w którym pokochasz życie.
Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć dom Twoich marzeń. Nasz zespół ekspertów,  przeprowadzi Cię przez każdy krok, dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu , zapewni Ci najwyższą satysfakcję z zakupu nieruchomości.
Eliminujemy stres związany ze sprzedażą Twojej nieruchomości, zapewniając bezproblemową obsługę od początku do końca. Nasz zespół zapewni Ci najlepszą pozycję do wypromowania Twojego domu i sprzedania go za najwyższą możliwą cenę.
Uwielbiamy współpracować ze sprzedawcami i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą naszym planem sprzedaży Twojej nieruchomości!
Nasz zespół profesjonalistów będzie z Tobą na każdym etapie, od przygotowania domu do sprzedaży, aż po przekazanie kluczy nowemu nabywcy.
Chcesz sprzedać , kupić lub wynająć nieruchomość ?
Powiedz nam czego poszukujesz , a my znajdziemy to dla ciebie.
 
Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć, kupić czy sprzedać swoją nieruchomość , daj nam znak, jesteśmy  profesjonalistami, którzy mogą pomóc spełnić Twoje potrzeby. Ponieważ rynek nieruchomości jest wyjątkowy, ważne jest, aby wybrać agenta nieruchomości posiadającego  wiedzę o lokalny rynku nieruchomości , który bezpiecznie poprowadzi Cię przez proces wynajmu, zakupu lub sprzedaży .
satysfakcja i zadowolenie
Naszą ofertę kierujemy do osób, które mają zamiar wynająć, kupić lub sprzedać nieruchomość i chcą uniknąć ryzyka związanego z transakcją lub potrzebują rzetelnych informacji o nieruchom