Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ariel - ocena nowy temat polecam, sprzet jest jak nowy. wyczyszczona pamięc i dysk a do tego...
~Ariel
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 maja 2024

jack1330@wp.pl - ocena nowy temat Cóż oceny różne ,pozytywne i negatywne jak czytam.Salon Suzuki Gdańsk troszkę...
~jack1330@wp.pl
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Ola - ocena nowy temat Zajęcia prowadzone z pasją i zaangażowaniem, z dbałością o poprawność...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Ada - ocena nowy temat Polecam. Super kontakt, rzeczowa pomoc. Wszystko zgodnie z planem.
~Ada
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Helena - ocena nowy temat Muzyka grana na żywo, DJ-e i sushi, Bomba
~Helena
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Sebastian - ocena nowy temat Po kilkuletniej przerwie od prób zdania praktyki w porodzie ( teorie zdałem...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Marek - ocena nowy temat Doświadczenie i zaangażowanie przekładają się na najwyższą jakość usług....
~Marek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Franciszek Bobrowski - ocena nowy temat Skorzystałem z usług hydraulika z powodu zapchanej kanalizacji w kuchni....
~Franciszek Bobrowski
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Janek - ocena nowy temat Niedawno skorzystałem z usług hydraulika do naprawy systemu rur w moim domu i...
~Janek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Paweł - ocena nowy temat Polecam! Super miejsce dla dzieci. Super kadra. Super terapie i dużo ich. Mój...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Grzegorz Waciak - ocena nowy temat Powiem tak BOMBA !!! Zaangażowanie Pani prowadzącej godne podziwu pozatym...
~Grzegorz Waciak
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Piotr - ocena nowy temat Pan Mateusz Miklaszewski - pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do klienta.
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Darek - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne i życiowe podejście Pana Jakuba,który pomógł nam wybrać...
~Darek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

marsalo - ocena nowy temat Zdecydowanie odradzam rodzicom, którzy chcą pomóc swoim dzieciom z...
~marsalo
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Konwalia - opinia nowy temat Obsługa (nasz kelner) super. Jedzenie bardzo przeciętne, smak żaden (chyba ze...
~Konwalia
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 października 2022

Wiktoria - opinia nowy temat Chcielismy zaskoczyć dawnoniewidzianych znajomych i zapropoponować miejsce,...
~Wiktoria
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 7 listopada 2022

Iwona - ocena nowy temat Szczerze polecam Panią dr. Karolinę Kondej. Miałam zabieg powiększenia piersi...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Aneta Studzińska - ocena nowy temat Polecam Panią Anię! Kontakt super, pani Ania słucha co się do niej mówi i...
~Aneta Studzińska
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Ewa - ocena nowy temat Jedzenie słone, ceny słone , nie polecam
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

dorota - ocena nowy temat Polecam serdecznie.Bardzo rzetelne informacje. Ciekawe szkolenie które zapada...
~dorota
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 maja 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
377359

postów

291393

wątków

do góry