i-SRC Serwis Apple

i-SRC Serwis Apple

Wybierz numer

733-123-001
g...@i-src.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/6 - i-SRC  Serwis Apple Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - i-SRC  Serwis Apple Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - i-SRC  Serwis Apple Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - i-SRC  Serwis Apple Gdańsk +3 1
 

TV Filmy

2

Serwis Apple Gdańsk

O nas

Napraw swój sprzęt Apple w naszym Pogwarancyjnym Serwisie w Gdańsku!

Masz problem ze swoim ukochanym urządzeniem Apple, które jest po gwarancji? Nie martw się! Nasz Pogwarancyjny Serwis Apple jest tutaj, by ci pomóc. Niezależnie od tego, czy masz iPhone'a, iPada, MacBooka czy inny produkt Apple, oferujemy profesjonalne i skuteczne naprawy, które przywrócą twoje urządzenie do pełnej sprawności.

Dlaczego warto wybrać nasz Pogwarancyjny Serwis Apple:

Doświadczona Kadra Techników: Nasza ekipa techników to wykwalifikowani specjaliści, którzy mają bogate doświadczenie w naprawach produktów Apple. Niezależnie od problemu, są w stanie go zdiagnozować i naprawić.

Szybkie i Skuteczne Naprawy: Rozumiemy, jak ważne jest dla ciebie szybkie przywrócenie działania swojego urządzenia. Dlatego staramy się, aby większość napraw była wykonana w możliwie najkrótszym czasie.

Oryginalne Części: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jacy producenci dostarczają części najlepszej jakości, co oznacza, że twoje urządzenie będzie działać tak, jak powinno, bez kompromisów.

Konkurencyjne Ceny: Nasze usługi są dostępne w atrakcyjnych cenach, co oznacza, że nie musisz przepłacać za naprawę swojego urządzenia Apple.

Dostępność na Terenie Trójmiasta: Jesteśmy dostępni w Gdańsku i Gdyni, co sprawia, że łatwo nas odnajdziesz i skorzystasz z naszych usług.

Gwarancja na Naprawy: Oferujemy gwarancję na wszystkie nasze naprawy, co daje ci pewność, że jesteśmy pewni jakości naszych usług.

Przyjazna Obsługa Klienta: Nasz personel jest gotowy, by odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i pomóc ci w rozwiązaniu problemu.

Jeśli masz problem z iPhone'em, iPadem, MacBookiem lub innym produktem Apple, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przywrócimy twoje urządzenie do pełnej sprawności, abyś mógł cieszyć się jego wydajnością i funkcjonalnością jak na pierwszy dzień. Zaufaj naszemu Pogwarancyjnemu Serwisowi Apple i daj nam szansę zadbać o twoje urządzenie.

Oceny (5)

Michał
Termin usługi: kwiecień 2024

Bardzo profesjonalna obsługa. Fachowe diagnoza i pomoc. Serdecznie polecam !!!

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Karolina
Termin usługi: marzec 2024

Profesjonalne podejście do klienta i szybka naprawa, gorąco polecam.

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Marzena
Termin usługi: październik 2023

polecam to miejsce

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Piotr
Termin usługi: październik 2023

wymieniona bateria w iphonie, dziala bez zarzutu

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Maciej
Termin usługi: październik 2023

dobra obsluga, wyczyszczony glosnik w telefonie i wszystko dziala jak nalezy

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0