Jarek.k@onet.eu - ocena (1) Najlepsze burgery,mięso soczyste obsluga super miła.Polecam wszystkim.Burger... Jarek.k@onet.eu Asika - ocena (1) Pyszne, świeże, często tam jadam :) Asika Sylwester - ocena (1) Najlepsze burgery jakie jadłem. Przyjemna atmosfera miła obsługa Sylwester
Ezechiel - ocena (1) Bez wątpienia najlepsze burgery w mieście Ezechiel Łukasz - ocena (1) Polecam Burgery z pubu loft pod każdym względem. Świetnej jakości mięso,... Łukasz Ruda - ocena (1) Niebo w gębie , no i te buły Ruda Małgorzata - ocena (2) Bardzo polecam zabiegi u Pani Doroty. Korzystam z nich już od ponad miesiąca... Małgorzata Kubix - ocena (1) Świetne miejsce dla każdego. Kubix Adam - ocena (1) Super dobre i wielkość porcji dla prawdziwych mężczyzn Adam Maciej - ocena (1) Bardzo smaczne burgery ! Maciej Krzyhoo - ocena (1) bardzo dobre jedzenie za logiczną cenę. Dla mnie najlepsze Kubdari i Lobiani Krzyhoo Adrian - ocena (2) Co tu dużo mówić. Profesjonalista. Szybka i sprawna usługa. Polecam bardzo... Adrian mbu75 - ocena (1) Świetna jakość, zróżnicowana oferta, co miesiąc nowy burger gdybym chciał coś... mbu75 oskar - ocena (1) po prostu the best oskar Michał Nieanioł - ocena (4) Czytam nieprzychylne opinie i muszę wyrazić swoją opinię. Wszyscy którzy... Michał Nieanioł Ryszard - ocena (1) Znakomity Kontakt Pełen Profesjonalizm Duża wiedza w obrocie nieruchomościami... Ryszard Martyna - ocena (1) Pan Maciej ma ogromne doświadczenie oraz idealnie podejście do kursanta.... Martyna Edyta i Piotr - ocena (1) Bardzo profesjonalne biuro. Pani Paulina bardzo życzliwa, uprzejma,... Edyta i Piotr Anna - ocena (1) Bardzo polecam. Wszystko profesjonalnie, terminowo i w bardzo sympatycznej... Anna Yevhenii Khlopkov - ocena (1) Hejka, odwiedził ten fajniutki zakład, napiłem troche kawusi, z bardzo... Yevhenii Khlopkov