Leo - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi. Miałam złe doświadczenia u innego podologa... Leo Piotr - ocena (1) Dzień dobry korzystałem z biura nieruchomości NORD z ręką na sercu mogę... Piotr Sebastian Chorążewicz - ocena (1) Polecam współpracę z Panią Natalią Erdmann. Pani pośrednik konkretna,... Sebastian Chorążewicz
Tomasz - ocena (1) Polecam bardzo miła obsługa klienta pani Agnieszka super kobieta i... Tomasz AZ - ocena (1) Rewelacyjna, fachowa obsługa. To już druga nieruchomość, którą sprzedałem za... AZ Grzegorz - ocena (1) Szybko, miło, szeroki wybór. Polecam. Grzegorz Karolina - ocena (1) Polecam z całego serca️Instruktor Krzysztof Chejmanowski profesjonalizm i... Karolina Izabela - ocena (1) Panowie są najlepsi (moja teściowa orzekła też, że przy tym przystojni ;).... Izabela Jan Gołubowski - ocena (1) Egzamin zdany na spokojnie wszystko profesjonalnie i dobrze prowadzone. Jan Gołubowski Helena - ocena (1) Wszystko bardzo nam się podobało. Polecamy Helena Kaja Bączek - ocena (1) Pierwszorzędne burgerki, szeroki wachlarz kompozycji, wszystkie warzywa i... Kaja Bączek Jola - ocena (1) Bardzo smaczne, wszystko świeże i chrupiące. Bardzo miła obsługa, przyjemna... Jola Maja Kosińska - ocena (1) Szkoła - odtrutka na toksyczny wyścig szczurów dla zestresowanej młodzieży.... Maja Kosińska Karolina - ocena (1) Uczelnia jak dla mnie ok, milo sie tutaj studiuje Karolina Danusia - ocena (1) Fajnie było bardzo miły sympatyczny prowadzący - bardzo dobry przekaz. Danusia Rodzić - ocena (3) Jestem przerażona i obrażona zachowaniem nauczyciele w tej szkole. Moja córka... Rodzić Karolina - ocena (1) Kiedyś mieszkałam tuż obok BurgerStory - wpadłam raz, drugi, trzeci i tak... Karolina Katarzyna - ocena (1) Moim zdaniem szkoła naprawdę super! Swietne podejscie wykladowców Katarzyna Hanka - ocena (1) Przepyszne jedzilenie, przemiła obsługa. Polecam serdecznie. Świeże, pyszne i... Hanka Robert Linowski - ocena (1) Mecenas Suszyński reprezentował mnie w sprawie, w której byłem poszkodowanym.... Robert Linowski