Z życia redakcji

 • Meksykańska fiesta - wrzesień 2021

  Odrobina meksykańskich smaków, rytmów i nastrojów sprawiła, że tegoroczny dzień chłopaka był smaczny i gorący. Dobry na pożegnanie lata i rozgrzanie przed jesiennymi dniami.
 • Lato! - wakacje 2021

  W tym roku wakacje upłynęły nam na piciu lemoniady, jedzeniu lodów i wspólnych wypadach na lunch. Letnie atrakcje, to nasza stała tradycja i co roku staramy się skorzystać z tego pięknego czasu nad morzem w trochę inny sposób.
 • Zimowe ognisko - luty 2021

  Zwykle organizujemy ognisko na zakończenie lata. W tym roku spotkaliśmy się w tych okolicznościach raz jeszcze w lutym. Były sanki i ognisko, a także piękne, słoneczne, zimowe popołudnie.
 • Pączki, pączki - tłusty czwartek 2021

  Tłusty czwartek to chyba jeden z naszych ulubionych dni w roku. Zawsze czekamy na stoły pełne pyszności i zdecydowanie nie liczymy kalorii ;)
 • Grudzień w Redakcji - 2020

  W tym roku w grudniu część z nas pracowała z biura, a niektórzy z domu. Jednak jak zwykle Mikołaj pamiętał o nas i kilka razy wpadał umilając nam te przedświąteczne dni. I oczywiście, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was świąteczny film! Tym razem letni Mikołaj w zimowy czas:)
 • Rekrutacje zdalne - jesień 2020

  Łącząc pracę z domu z tą biurową, w podobny sposób prowadzimy także rekrutacje. Jeśli chcecie spotkać się z nami w biurze, zapraszamy. Jeśli wolicie online, jesteśmy na to gotowi :) Sprawdź kogo teraz szukamy.
 • Dzień chłopaka 2020

  Tym razem dziewczyny przygotowały dla naszych chłopaków kolaże ze zdjęć, na których koledzy mogli zobaczyć się w zupełnie nowych rolach, a tak naprawdę spojrzeć na siebie oczami koleżanek ;) Do tego pyszne zapiekanki i dzień można było uznać za bardzo udany!
 • Degustacja - sierpień 2020

  Wakacje są dla nas oddechem i powrotem do częściowej pracy w biurze oraz naszych małych firmowych przyjemności. Tym razem degustujemy bezalkoholowe piwa. Zobaczcie jak było:
 • Tłusty czwartek - luty 2020

  W tym roku Tłusty czwartek przywitał nas słodkim stołem, pączkowym quizem i głosowaniem na ulubiony przysmak. Wygrały pączki, tuż za nimi faworki. Zobaczcie jak było pysznie.
 • Podsumowanie roku

  Na początku lutego spotkaliśmy się w pięknych wnętrzach Olivia Star, aby podsumować rok 2019 oraz spędzić piątkowy wieczór na rozmowach, wspólnych zdjęciach i tańcach.
  Zobaczcie jak było.
 • Świąteczna kartka 2019

  Tym razem nasz coroczny, świąteczny filmik kręciliśmy w biurze przy udziale całego zespołu. Przygotowywanie świątecznej Kartki, to nasza firmowa tradycja. Zobaczcie co przygotowaliśmy w tym roku i w poprzednich latach.
 • Otwarcie biura - wrzesień 2019

  Po kilku tygodniach pracy w nowym miejscu, nadszedł czas na oficjalne otwarcie naszych przestrzeni. Goście mogli podejrzeć jak na co dzień pracujemy, spróbować pysznego tortu, lodów, a także spotkać iluzjonistę, który miał dla nich przygotowane niespodzianki od redakcji. Całość możecie podejrzeć w galerii.
 • Pożegnanie Zieleniaka

  Z końcem czerwca zakończyła się nasza wieloletnia przygoda z Zieleniakiem. Od lipca znajdziecie nas w nowym biurze na ul. Heweliusza 18. A jako że z Zieleniakiem łączy nas wiele wspaniałych wspomnień, pożegnaliśmy go huczną imprezą w stylu PRL!
 • #trashtag - marzec 2019

  Dbanie o Trójmiasto jest dla nas ważne w wielu aspektach. Dlatego postanowiliśmy dołączyć do ogólnoświatowego wyzwania #trashtag, które ma na celu pomoc w sprzątnięciu śmieci pozostawionych przez innych. Uprzątnęliśmy śmieci zalegające w dwóch miejscach w Gdańsku i w Gdyni. Obejrzyj naszą akcję.
 • Tłusty czwartek - luty 2019

  Co roku pamiętamy o pączkowym święcie. W tym roku na tłusty czwartek każdy dział dostał dedykowane pudełko z pączkami - takie w jego stylu:) Najpierw trzeba było odnaleźć swoje znaki szczególne, później można było cieszyć się słodkościami.
 • Podsumowanie roku

  Podsumowanie jubileuszowego roku zorganizowaliśmy w nieco szerszej formule niż standardowo. Dwudziesty rok istnienia Portalu oceniamy bardzo pozytywnie, wiele się działo! Ten, dopiero co rozpoczęty rok, zapowiada się pracowicie - pełen wyzwań i zmian.
  Zobaczcie jak było.
 • Grudzień w redakcji

  W redakcji jesteśmy już gotowi na Święta - jest choinka, są prezenty, a także zimowe herbaty i pierniki. Jak co roku wspólnie odliczamy do Świąt, każdego dnia szykując sobie miłe niespodzianki i atrakcje.
 • Parada Niepodległości - listopad 2018

  Parada Niepodległości to jedna z naszych ulubionych cyklicznych inicjatyw. Tym bardziej na 100-lecie odzyskania niepodległości nie mogło nas na niej zabraknąć. Retro redakcja wyjechała na ulice Gdańska.
 • Jubileuszowa integracja - lipiec 2018

  Skoro 20-lecie, to impreza integracyjna inna niż wszystkie! Bawiliśmy się w stylu marynistycznym korzystając z nietuzinkowych atrakcji. Wieczór umilały nam namioty z sziszami, pokaz barmański, a także lody i świetna muzyka do tańca.
  Zobaczcie jak było.
 • 20 lat minęło...

  Właśnie mija 20 lat od kiedy Michał Kaczorowski zarejestrował domenę trojmiasto.pl. Z tej okazji świętujemy i zapraszamy Was do poczytania o naszych początkach: Na swoim. Portal dla mieszkańca Trójmiasta według Michała Kaczorowskiego.
 • Trojmiasto.pl na rowerze - lato 2018

  Od początku kwietnia do końca września bierzemy udział w firmowej akcji rowerowej. Za dojazdy do pracy odbieramy kupony na koktajle i soki, a za największą liczbę przejechanych kilometrów, raz na miesiąc otrzymujemy karty do Decathlonu. W rankingu liczą się także wyprawy weekendowe i po godzinach pracy. Dodatkowo, mamy do dyspozycji nasz firmowy rower elektryczny, z którego możemy korzystać także w trakcie prywatnych wycieczek.
 • Trójmiejski Turniej Mediów - marzec 2018

  W tym roku nasza 8-osobowa drużyna pokonała 6 ekip medialnych i zajęła 1 miejsce w Trójmiejskim Turnieju Mediów w gokartach, który odbywał się w Kart Center w Gdańsku. Nasz zespół, mający już bogatą tradycję w tym turnieju, po raz kolejny pokazał na co nas stać. Jesteśmy dumni i już czekamy na kolejne rozgrywki!
 • Tłusty czwartek - luty 2018

  W tym roku tłusty czwartek przywitał nas zaszyfrowanymi pudełkami, do których dostęp był możliwy dopiero po rozwiązaniu kilku zagadek dotyczących życia firmy. Każda drużyna otrzymała kartę zadań, które prowadziły do odkrycia 4 cyfr kodu. Złamanie szyfru dawało dostęp do kartonu pączków dla każdego działu. Było zabawnie, ciekawie i smacznie.
 • Odliczanie do Świąt - grudzień 2017

  W tym roku postanowiliśmy wspólnie odliczać do Świąt, umilając sobie grudniowe oczekiwanie. Codziennie rano dowiadywaliśmy się na czym upłynie nam dany dzień. Były pierniki, zimowe kawy, gorąca czekolada, lodowisko, zaproszenia do teatru i kina, turniej świątecznych piosenek oraz wiele innych.
 • Halloween - październik 2017

  W tym roku postanowiliśmy wykorzystać Halloween jako sposób na przełamanie jesiennej chandry. Chętni mogli się przebrać, udekorowaliśmy część naszego biura i przygotowaliśmy mroczny poczęstunek. Dodatkowo zrobiliśmy profesjonalną sesję zdjęciową, aby została pamiątka po tym nietypowym dniu w naszej redakcji.
 • IX Regaty Mediów - wrzesień 2017

  30 września w Górkach Zachodnich na rozlewisku Wisły Śmiałej 7 załóg reprezentujących trójmiejskie media rywalizowało o Puchar NCŻ w IX Regatach Mediów. Nasza 3-osobowa załoga łapała wiatr w żagle pod okiem kapitana Michała Kaczorowskiego, redaktora naczelnego trojmiasto.pl. W zaciętej rywalizacji wzięli także udział przedstawiciele redakcji Radia Gdańsk, magazynu Żagle, portalu gospodarkamorska.pl,Panoramy AWFiS oraz z telewizji polnocna.tv. W tym roku nasza drużyna znalazła się poza podium. Tym większa ochota na rewanż i dobrą zabawę za rok.
 • Dzień Chłopaka - wrzesień 2017

  W tym roku Dzień Chłopaka przypadał w sobotę, tak więc już w piątek zaczęliśmy świętowanie. Na nasz ponad 50-osobowy męski zespół czekały resoraki, które przywołały wspomnienia z dziecięcych lat. Za ich sprawą część biurek zamieniła się w tory wyścigowe. Poza tym w prezencie były także piwa, aby można było dalej celebrować po godzinach pracy.
 • II Konferencja Mobilna - wrzesień 2017

  Już po raz drugi spotkaliśmy się na organizowanej przez nasz portal konferencji mobilnej. Spotkanie w Starym Maneżu w Gdańsku poświęcone rozwojowi rynku usług i produktów dla użytkowników smartfonów i tabletów przyciągnęło blisko 200 osób z branży sprzedaży, marketingu, reklamy i PR. Dzięki obecności prelegentów takich jak: Monika Mikowska, Jacek Kotarbiński, Łukasz Kłosowski i Natalia Hatalska nie zabrakło dużej porcji wiedzy i humoru, a także inspirujących refleksji i dobrych przykładów, świadczących o zmianach technologii, narzędzi oraz potrzeb konsumentów.
 • Gdańsk Business Run - wrzesień 2017

  Biegamy i pomagamy! Już po raz drugi nasza redakcja wystartowała w charytatywnym biegu. Pięcioosobowe sztafety pobiegły po liczącej 3,3 km pętli na terenie Młodego Miasta w Gdańsku. Nasza drużyna złożona z przedstawicieli pięciu działów: IT, news, reklamy, foto, marketingu i promocji imprez była jedną z 282 zespołów, jakie przystąpiły do rywalizacji w szczytnym celu. Tak jak w ubiegłym roku celem biegu było zebranie środków finansowych na leczenie Mateusza, studenta Politechniki Gdańskiej, który w wypadku kolejowym stracił rękę i nogę.
 • Narodowe Czytanie Wesela - wrzesień 2017

  W ramach Narodowego Czytania, 8-osobową grupą przygotowaliśmy inscenizację fragmentów "Wesela" Wyspiańskiego. Uzupełniła ona ciekawy program przygotowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. Po raz pierwszy mieliśmy okazję wcielić się w role aktorów. W inscenizacji wystąpił nasz Prezes, a także osoby z działu Promocji, HR oraz dziennikarze. Możliwość wspierania takich inicjatyw, połączona z integracją i okazją do wypróbowania siebie w nowej roli, zawsze powoduje w nas chęć do działania!
 • Charytatywne wyścigi smoczych łodzi – wrzesień 2017

  Klub Rotary Gdańsk Centrum zorganizował na wodach Motławy imprezę na rzecz wychowanków Domu Dziecka im. J. Korczaka. W regatach zmierzyło się ze sobą 8 firm z Trójmiasta, w tym nasza ekipa. W smoczej łodzi Trojmiasto.pl zasiedli przy wiosłach przedstawiciele niemal wszystkich działów: redakcji, IT, reklamy, promocji, z Prezesem Trojmiasto.pl Michałem Kaczorowskim na czele. Wywalczyliśmy 5 miejsce, osiągając trzeci najlepszy czas zawodów. Cieszymy się, że w dobrej atmosferze i zabawie połączyliśmy siły i wsparliśmy szczytny cel akcji.
 • Turniej rugby - sierpień 2017

  W sobotnie sierpniowe przedpołudnie nasza dzielna, 8-osobowa męska drużyna wystartowała w amatorskim turnieju rugby. Impreza odbyła się na sopockiej plaży. W rywalizacji wzięli udział przedstawiciele Miasta Sopot, TVN-u oraz Pomorskiego Klubu Biznesu. W czasie całego turnieju rozegrano blisko 100 meczy, więc było na co popatrzeć. Nasi wrócili ze złotem oraz pucharem i... złapali rugby bakcyla. Planują kontynuować rozrywki we własnym gronie po godzinach pracy.
 • Akcja rowerowa - czerwiec/sierpień 2017

  Wróciliśmy do pomysłu akcji rowerowych i w pierwszy dzień wakacji zorganizowaliśmy w Gdańsku imprezę pod hasłem "Ostatni dzwonek". W trosce o bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych wyposażyliśmy cyklistów w dzwonki rowerowe. Akcji towarzyszył konkurs fotograficzny, w którym można było wygrać 1000 złotych. Akcję powtórzyliśmy w sierpniu w Gdyni. Zawsze z entuzjazmem angażujemy się w takie wydarzenia i chętnie spotykamy się z naszymi czytelnikami.
 • Wyjazd integracyjny - czerwiec 2017

  Co roku w czerwcu cały nasz zespół wyjeżdża na integrację. Tej wiosny wybraliśmy się do Łapina, gdzie spędzaliśmy czas na sportowo. Graliśmy w koszykówkę, bule, tenisa stołowego, a także pływaliśmy kajakami. Był czas na wspólną kolację, rozdanie naszych firmowych nagród za najlepsze filmy z Trójmiasta, a później na ognisko, zabawę i rozmowy do rana. Wspólne wyjazdy, to dla nas ważne wydarzenia, a w ich organizację zaangażowana jest zawsze spora ekipa pracowników.
 • Dzień Dziecka - czerwiec 2017

  W tym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy nasze dzieci do odwiedzenia redakcji. Poza możliwością poznania pracy każdego działu, czekało na nie wiele atrakcji. Popołudnie rozpoczęło się spotkaniem z iluzjonistą, który "wyczarował" dzieciom legitymacje prasowe. Przygotowaliśmy także mnóstwo niespodzianek: fotobudkę, pokój zabaw, spersonalizowane upominki oraz pyszne słodkości.
 • Gokartowa integracja - maj 2017

  Poza spotkaniami całej firmy, organizujemy także integracje działowe. W maju nasz dział IT wybrał się na tor gokartowy, gdzie wspólnie spędziliśmy popołudnie i odkryliśmy kilka nowych talentów. Nie zawsze spędzamy czas na sportowo - czasami spotykamy się z sommelierem, innym razem wspólnie uczymy się gotować. Ważne jest to, aby razem spędzać czas i rozwijać swoje zainteresowania.
 • Nasze wcześniejsze inicjatywy

  Zobacz wcześniejsze inicjatywy