Regulamin dodawania opinii do artykułów w Portalu www.trojmiasto.pl

 1. Portal trojmiasto.pl daje możliwość internautom dodawania opinii do publikowanych artykułów.
 2. Możliwość tę mają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet.
 3. Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
 4. Użytkownik wyraża zgodę na publikowanie podanego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail na liście opinii, a także na przetwarzanie danych osobowych przez Portal trojmiasto.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dn., 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie w opiniach treści:
  • sprzecznych z prawem,
  • obscenicznych lub promujących przemoc,
  • treści obrażających inne osoby, które wyraziły opinię,
  • treści reklamowych,
  • uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe czy naruszające zasady Netykiety,
  • szkalujących osoby publiczne i prywatne,
  • pomówień i nieuzasadnionych oskarżeń dotyczących firm i osób prywatnych.
 6. trojmiasto.pl zastrzega sobie prawo do wykasowania lub edycji opinii umieszczonych w serwisie:Opinie do artykułów w Serwisach Tematycznych podlegają zaostrzonej moderacji i mogą być usuwane w trosce o jakość i merytorykę prezentowanych treści.
  • zawierających linki do prywatnych i komercyjnych stron internetowych,
  • merytorycznie bez związku z komentowaną treścią,
  • jednobrzmiących lub/i zamieszczonych w wielu wątkach przez jednego użytkownika,
  • stanowiących odpowiedzi na uprzednio usunięte posty.
 7. Blokujemy opinie, w których zwracana jest uwaga na błędy pisarskie popełnione w publikowanych artykułach. Za zwrócenie uwagi na każdy błąd bardzo serdecznie dziękujemy.
 8. trojmiasto.pl zastrzega sobie prawo do blokowania dostępu do forum użytkownikowi, który w sposób nagminny będzie naruszał postanowienia pkt. 5 i 6 Regulaminu.
 9. trojmiasto.pl zastrzega sobie możliwość przeredagowywania nagannych fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu. W szczególnych przypadkach trojmiasto.pl zastrzega sobie możliwość ich usuwania.
 10. Opisy inwestycji w serwisach Dom i Nieruchomości oraz Biznes portalu trojmiasto.pl traktowane są jak artykuły redakcyjne. Opinie pod nimi objęte są postanowieniami powyższego regulaminu.
 11. Niniejszy Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal trojmiasto.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
 12. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące Forum proszę wysyłać bezpośrednio na adres moderacja@trojmiasto.pl