• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Bernadovo - miejski azyl pośród drzew na malowniczym wzgórzu w Gdyni

18 lipca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Łącznie w ramach najnowszego projektu BPI Real Estate Poland powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średniej powierzchni 90 m kw. Łącznie w ramach najnowszego projektu BPI Real Estate Poland powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średniej powierzchni 90 m kw.

Po sukcesie Czterech Oceanów w Gdańsku, BPI Real Estate Poland realizuje nową inwestycję mieszkaniową w Trójmieście. Tym razem w Gdyni na Wzgórzu BernadowoMapka, belgijski deweloper wybuduje 18 kameralnych budynków. Bernadovo będzie inwestycją realizowaną w duchu zrównoważonego rozwoju, a w projekcie inwestycji nie zabraknie ciekawych ekologicznych rozwiązań. Łącznie w ramach najnowszego projektu BPI Real Estate Poland powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średniej powierzchni 90 m kw.Najnowsza inwestycja BPI Real Estate Poland znajduje się przy ul. Wzgórze BernadowoMapka w Małym Kacku w Gdyni. Jest to drugi w Trójmieście i ośmy w Polsce projekt mieszkaniowy w portfolio belgijskiego dewelopera. Na osiedlu Bernadovo powstanie 18 kameralnych dwupiętrowych budynków.

Znajdą się w nich apartamenty o powierzchni od 43 do 146 m kw. z przynależnymi dużymi ogródkami, przestronnymi balkonami lub - w przypadku apartamentów położonych na najwyższych piętrach - tarasami o imponującej powierzchni nawet 80 m kw. Są przewidziane także podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inne przewidziane udogodnienia to sala klubowa, siłownia, rowerownie, stojaki na rowery przy każdym budynku, a także specjalne punkty do mycia rowerów lub czworonożnych pupili.

Zrównoważony rozwój na osiedluBernadovo jest jednak przede wszystkim inwestycją mieszkaniową zaprojektowaną zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Ponad połowę powierzchni działki stanowi las zagospodarowany alejkami spacerowymi, strefami wypoczynku, placem zabaw, tablicami dydaktycznymi, czy domkami i hotelami dla małych zwierząt, ptaków i owadów. Na osiedlu nie zabraknie ekologicznych rozwiązań, takich jak zielone dachy, panele fotowoltaiczne, czy specjalnie zaprojektowany system, który pozwoli w całości wykorzystać wodę opadową.

Wszystkie te rozwiązania stanowią naturalne uzupełnienie unikatowego sąsiedztwa lasu. Bo atutem osiedla Bernadovo jest unikatowe położenie na granicy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, do którego wyjście będzie znajdowało się bezpośrednio z terenu ekskluzywnego osiedla. Bajeczny widok na korony drzew lasu jest kolejnym powodem, dla którego projekt wzbudza duże zainteresowanie klientów.

  • Łącznie w ramach najnowszego projektu BPI Real Estate Poland powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średniej powierzchni 90 m kw.
  • Łącznie w ramach najnowszego projektu BPI Real Estate Poland powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średniej powierzchni 90 m kw.
  • Łącznie w ramach najnowszego projektu BPI Real Estate Poland powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średniej powierzchni 90 m kw.
  • Łącznie w ramach najnowszego projektu BPI Real Estate Poland powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średniej powierzchni 90 m kw.

Rozwinięta infrastruktura w dzielnicyMały Kack jest bardzo atrakcyjnym miejscem do życia. W dzielnicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przychodnie, żłobki, przedszkola, szkoły oraz doskonała komunikacja zarówno z morzem, jak i wszystkimi najważniejszymi punktami w całym Trójmieście.

- Bernadovo łączy niemożliwe - daje możliwość zamieszkania niemal na łonie natury, w bezpiecznej odległości od miejsc najczęściej odwiedzanych przez turystów, a jednocześnie zapewnia doskonały dostęp do miejskich udogodnień. Jest doskonałą alternatywą dla domu na przedmieściach, bo dzięki zielonemu otoczeniu i kameralnej zabudowie zapewnia prywatność, a jednocześnie pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji wielkiego miasta - mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Real Estate Poland.
Zakończenie realizacji inwestycji przewidziano na drugi kwartał 2024 roku.

Jej generalnym wykonawcą będzie CFE Polska - spółka z tej samej grupy kapitałowej, do której należy BPI Real Estate Poland. Projekt architektoniczny dla inwestycji przygotowała z kolei pracownia Roark Studio.

Ceny apartamentów w ofercie BPI Real Estate Poland dla inwestycji Bernadovo zaczynają się od 16 tys. zł za m kw. (cena zawiera miejsce postojowe i komórkę lokatorską).

Realizacja inwestycji Bernadovo jest w całości finansowana ze środków własnych dewelopera.

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 roku, która notowana jest na giełdzie Euronext w Brukseli. Grupa CFE prowadzi działalność w Belgii, Luksemburgu i w Polsce w kilku kluczowych obszarach. Jednym z nich jest działalność deweloperska obejmująca inwestycje na rynku nieruchomości.

Pierwsza inwestycja BPI Real Estate w Polsce została ukończona w 2017 roku na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie na Przymorzu powstał czteroetapowy kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany. BPI Real Estate Poland z sukcesem działa również w Warszawie, gdzie wybudowało osiedla Wola Tarasy i położoną w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycję Wola Libre, które wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces remediacji, czyli oczyszczenie gruntu poprzedzające budowę budynków mieszkalnych.

Inne zakończone realizacje BPI Real Estate w Polsce to kompleks Bulwary Książęce we Wrocławiu, osiedla Vilda Park w Poznaniu oraz projekty Rezydencja Barska i osiedle wolaRE w Warszawie. Nowymi projektami w portfolio BPI Real Estate Poland są Bernadovo w Gdyni, Panoramiqa w Poznaniu oraz inwestycja przy ul. Czystej 4 we Wrocławiu.

Więcej informacji na temat inwestycji Bernadovo dostępne jest na stronie internetowej

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

 

Najczęściej czytane