• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Zbożowa. Fajne osiedle przy lesie w Gdyni

14 maja 2024, godz. 09:00 
 • Osiedle Zbożowa będzie otoczone lasem. Z większości mieszkań będzie się roztaczał widok na ścianę zieleni.
 • Osiedle Zbożowa będzie otoczone lasem. Z większości mieszkań będzie się roztaczał widok na ścianę zieleni.
 • Osiedle Zbożowa będzie otoczone lasem. Z większości mieszkań będzie się roztaczał widok na ścianę zieleni.
 • Osiedle Zbożowa będzie otoczone lasem. Z większości mieszkań będzie się roztaczał widok na ścianę zieleni.
 • Osiedle Zbożowa będzie otoczone lasem. Z większości mieszkań będzie się roztaczał widok na ścianę zieleni.

Powstające w dzielnicy CisowaMapka osiedle Zbożowa to unikatowa w skali Gdyni oferta zamieszkania w nowoczesnej zabudowie, a jednocześnie w miejscu, które łączy w sobie komfort miejskiego stylu życia z urokami mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie natury. Klucze do pierwszych lokali będzie można tu odbierać już za rok, a cena zakupu mieszkania jest naprawdę konkurencyjna - zaczyna się już od 9 300 zł za m kw.Wygodna i pożądana lokalizacja do zamieszkania w mieście to taka, która umożliwia odpoczynek w ciszy z jednoczesnym łatwym dostępem do miejskiej i dzielnicowej infrastruktury oraz komunikacji. Nowe osiedle Zbożowa w Gdyni-Cisowej powstaje w miejscu, które spełnia wszystkie te wymagania.

Ogromnym dobrodziejstwem, o które tak trudno w mieście, jest tu sąsiedztwo lasu.

Zbożowa: miejsce do życia dla miłośników naturyZ większości mieszkań na osiedlu Zbożowa ścianę lasu będzie można obserwować przez okna. Oznacza to także, że wystarczy po prostu wyjść z domu, by rozpocząć spacer lub przebieżkę w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, zorganizować piknik wśród drzew, wycieczkę rowerową, a w zimie udać się na narty biegowe.

Duży teren zielony powstanie także na samym osiedlu, pomiędzy budynkami. Zaplanowano tu między innymi ekologiczny plac zabaw z naturalnych materiałów oraz strefy rekreacji z ławkami do relaksu i innymi elementami małej architektury. Powstaną tutaj też zewnętrzne stojaki dla rowerów, dzięki czemu jednoślady będzie można tu zostawić przed wejściem do klatki schodowej (parkowanie samochodów będzie z kolei możliwe w podziemnych halach garażowych).

 • Tereny zieleni na osiedlu będą współgrały z jego leśnym otoczeniem.
 • Osiedlowa infrastruktura ma sprzyjać aktywnemu trybowi życia.
 • Niewielka odległość od głównej arterii drogowej i kolejowej przebiegającej przez Trójmiasto ułatwi przyszłym mieszkańcom poruszanie się po całej aglomeracji.

Zbożowa: wszystko w zasięgu spaceruOsiedle powstaje nie tylko na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i wśród zieleni, ale także nieopodal ul. Morskiej, która zapewnia doskonałe połączenie z całym Trójmiastem. Nieważne, czy mieszkańcy będą chcieli dojechać do centrum Gdyni, Sopotu, Gdańska, czy też na jedną z plaż nad Zatoką Pucką - nie będzie to skomplikowane ani własnym autem, ani komunikacją miejską.

Dojście z domu do przystanku SKM Cisowa zajmie nieco ponad 10 minut. Jeszcze bliżej jest do przystanku autobusowego przy ul. Morskiej. W ten sposób mieszkańcy Zbożowej w kwadrans mogą się znaleźć na gdyńskiej plaży, kawie w centrum Gdyni, spektaklu w Teatrze Muzycznym czy zakupach w centrum Riviera.

Dzięki położeniu w rozwiniętej dzielnicy, jaką jest Cisowa, łatwe będzie także codzienne życie zarówno singla, jak i rodziny. W najbliższym sąsiedztwie gdyńskiej inwestycji ACCIONA znajduje się pełna infrastruktura miejska - w tym żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnie lekarskie, stomatologiczne i weterynaryjne.

 • Apartamenty z przeszkleniem na całą ścianę będą ponad standardowo doświetlone, a przez to także wyjątkowo przestronne.
 • Na osiedlu Zbożowa każdy mieszkańców korzystał będzie z obszernego balkonu lub własnego ogródka.
 • Klatki schodowe na osiedlu Zbożowa będą szerokie, jasne i nowocześnie zaprojektowane.

Zbożowa: jasne, przestronne mieszkaniaZbożowa została zaprojektowana jako osiedle o niskiej zabudowie, które powstaje na słonecznym wzgórzu. Dzięki naturalnym różnicom w poziomie terenu mieszkania w każdym z budynków będą świetnie doświetlone. Osoby, które pragną cieszyć się przestrzenią w szczególny sposób, powinny zwrócić uwagę na apartamenty zaprojektowane w stylu "loftowym" z całkowicie przeszklonymi ścianami z unikatowym widokiem na las.  

Na całym osiedlu w ofercie sprzedaży znajdują się wygodne mieszkania z dużymi sypialniami, garderobami, nawet kilkoma balkonami i ogródkami na parterach, a także mieszkania z rozkładem na kilka stron świata, z osobną łazienką i toaletą.

W sumie w 3 budynkach powstaną tylko 173 mieszkania o powierzchni od 31 do 92 m kw. i strukturze od 1 do 4 pokoi. Klucze do nich będzie można odbierać w II kw. 2025 r. Ceny mieszkań w ofercie zaczynają się już od 9300 zł za m kw.

Mieszkańcy osiedla będą korzystać z nowoczesnych i wygodnych klatek schodowych i wind. Projekt części wspólnych nawiązuje do sąsiedztwa lasu i designersko wykorzystuje motywy muralu.

Więcej informacji o osiedlu ZbożowaZbożowa - dobrostan potwierdzony ekologiczną certyfikacją BREEAMInwestycja Zbożowa powstaje zgodnie z najwyższymi standardami budowlanymi, taksonomią UE oraz ekologiczną certyfikacją BREEAM. Jest to skomplikowany system oceny inwestycji na etapie jej projektowania, budowy, a potem eksploatacji. W ocenie pod uwagę brane są czynniki, które maja wpływ na środowisko naturalne i funkcjonowanie zabudowy w duchu zrównoważonego rozwoju.

To atuty nie do przecenienia często już na etapie pozyskiwania finansowania zakupu, ponieważ umożliwiają one uzyskanie lepszych warunków kredytowych. Potem właściciele uzyskują realne korzyści wynikające z niższych kosztów eksploatacji mieszkań oraz niższych czynszów z tytułu opłat za części wspólne. Nieruchomość z takim certyfikatem będzie bardziej wartościowa w przypadku sprzedaży oraz chętniej wybierana przez potencjalnych najemców.

ACCIONA. Hiszpański kapitał od 30 lat w PolsceACCIONA jest firmą deweloperską wywodzącą się z Hiszpanii i należy do jednego z dwóch największych koncernów na Półwyspie Iberyjskim. Jest ona notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Madrycie, a jej misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, których celem jest przeciwdziałanie zmianom klimatycznym na świecie.

ACCIONA jest obecna w 60 krajach na 5 kontynentach, w Polsce jako ACCIONA Nieruchomości od ponad 30 lat realizuje wysokiej jakości inwestycje mieszkaniowe.

Firmie zależy na kształtowaniu dobrej przestrzeni do życia. Zgodnie z mottem business as unusual ACCIONA chce, aby jej projekty deweloperskie przynosiły wartość dodaną zarówno ich przyszłym mieszkańcom, jak i całej lokalnej społeczności. Stąd zaangażowanie firmy w działania na rzecz seniorów w Gdyni-Cisowej oraz wspieranie ciekawych inicjatyw lokalnych jak ostatni SPIROS - Gdyński Maraton na Orientację, który odbył się 6 kwietnia w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

W Trójmieście ACCIONA Nieruchomości realizuje także niezwykle ciekawą inwestycję Kamienna 28. Na działce położonej w Gdańsku, nad rzeką Motławą deweloper rewitalizuje XIX-wieczny młyn olejowy, później znanego jako Fabryka Batycki. W ramach inwestycji powstanie też nowy budynek z apartamentami inwestycyjnymi.

Więcej informacji o inwestycji Kamienna 28 w GdańskuKamienna 28. Inwestycja ACCIONA w Gdańsku - rewitalizacja na cele mieszkaniowe i rozbudowa dawnego młyna olejowego. Kamienna 28. Inwestycja ACCIONA w Gdańsku - rewitalizacja na cele mieszkaniowe i rozbudowa dawnego młyna olejowego.

Odwiedź biura sprzedaży ACCIONA. Odkryj niezwykłe projekty. Spełnij marzenia o doskonałym miejscu do życia! • Biuro Sprzedaży Zbożowa, ul. Zbożowa 56, GdyniaMapka
  poniedziałek-piątek 10:00-16:00, sobota 10:00-14:00
  Wizyty w biurze sprzedaży są możliwe po wcześniejszym umówieniu pod nr 725 151 520
 • Biuro Sprzedaży Kamienna 28, ul. Kamienna Grobla 30/Lokal U1, GdańskMapka
  poniedziałek-piątek 10:00-16:00, sobota 10:00-14:00
  Wizyty w biurze sprzedaży są możliwe po wcześniejszym umówieniu pod nr 609 610 851

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Zbożowa

Zbożowa

Acciona Nieruchomości

Gdynia Cisowa, ul. Zbożowa Mapa

31.5 do 92 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Miejsca

 

Najczęściej czytane