Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

wkbud usługi budowlane

81-601 Gdynia, Ozyrysa 9 Mapka
502-117-379, 502-117-379
b...@wkbud.pl pokaż
www.wkbud.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 19:00
sob8:00 - 16:00

O nas

Pracujemy ciężko i sumiennie w sposób bardzo wydajny, tak aby dotrzymać obiecanego Państwu terminu. Wiemy jak cenny jest czas, dlatego jesteśmy słowni i punktualni.

Każdy szczegół Państwa projektu jest dla nas bardzo ważny.
W naszym zespole mamy do Państwa dyspozycji architekta wnętrz, który może przeanalizować Państwa dom pod względem funkcjonalnym tak by w przyszłości był on mądrze użytkowany.

Każdy dom wymaga przemyślanego i solidnego procesu budowy. Zaczynamy współpracę od obustronnego zaakceptowania kosztorysu. W trakcie budowy rozliczamy się za wykonane etapy. Prowadzimy przejrzyste rozliczenia tak by wykluczyć Państwa zbędne wydatki. Nasza firma gwarantuje rzetelność, terminowości i kontrolę kosztów, tak by dla Państwa nie stanowiło to zmartwienia. Wszystkie etapy budowy będą podlegać Państwa i naszej kontroli dzięki czemu unikniemy przesunięć w czasie oraz nieoczekiwanego powiększenia budżetu. Pracujemy według wysokich standardów.
 
Dbamy o to, aby wszystkie nasze ustalenia i wizje znalazły odbicie w realnej budowie. Informujemy na bieżąco o postępach prac. Przejmujemy na siebie ciężar załatwiania oraz kontrolowania dostaw materiałów. Współpracujemy z wieloma składami budowlanymi, dzięki czemu możemy dla Państwa negocjować lepsze ceny materiałów. Szanujemy Państwa czas i finanse, odwdzięczając się za Państwa zaufanie.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »