Castorama

Opinie i oceny


2.4

w kategorii

Materiały budowlane i wykończeniowe

obsługa:
1
 
oferta:
3
 
jakość asortymentu:
3
 
przystępność cen:
3
 
ocena ogólna:
2
 
średnia ocena (max 6.0)
2.4

Obsługa niechętna klientowi.

Czy w tej Castoramie zatrudnia się osoby z przymusu, za karę, czy może ryba psuje się od głowy i pracownicy tak traktują klienta jak sami są traktowani? Panie na kasie rzeczywiście chyba zapracowane, bo opryskliwe i traktują klienta jak zło konieczne. Nie fajnie.

  • Klientka (kobieta, 19-30 lat)
  • Termin skorzystania z usługi: 28-06-2013
  • Polecam innym: nie

1.2

w kategorii

Materiały budowlane i wykończeniowe

obsługa:
1
 
oferta:
2
 
jakość asortymentu:
1
 
przystępność cen:
1
 
ocena ogólna:
1
 
średnia ocena (max 6.0)
1.2

Castorama? Nie dziekuję.

Obsługa przy kasie to porażka> Pani w sobotę 20.04.13 o 19.30 na kasie ogród nie jest w stanie rozróżnić iglaka, nie umie odszukać ceny w komputerze, bo nie wie na co patrzy. Jest niechętna klientowi- bo każdy klient (!) - "to złodziej" Mieszkam na Osowie, kupuję w tym sklepie raz w roku i za każdym razem fuszerka sklepu... zachęca mnie do zakupów w OBI na Matarni. Sąsiadów też tam spotykam.

  • Katarzyna (kobieta, pow. 40 lat)
  • Termin skorzystania z usługi: 20.04.2013 g.19.30 kasa ogród
  • Polecam innym: nie

anna szysz - opinia

szanowni Panstwo, bedac kiedys w innym markecie niz Panstwa usłyszałam wymiane zdan obcych ludzi o "głupiej Castormie" i niestety po czasie musze tej osobie przyznac racje.Wczoraj (to nasze 3 podejscie) w dziale płytek obsługiwali (tak jak poprzedno) osoby, które nie powinny miec kontaktu z klientami. Gburowaci, niemili z łaska odpowiadajacy na pytanie. Nie jest to tylko moja opinia poniewaz przez 30 min oczekiwania na któregos z Panów zdazylismy wymienic sie pogladami. Na koniec okazało sie, ze z 2 wybranych mozajek nie ma żadnej na stanie czyli 3 krotne nasze tracenie nerwów nie miało sensu. jesli zalezy Panstwu aby cos sie zmieniło prosze wysłac swoich pracowników do OBI na Szadółkach do kazdego działu a szczególnie do działu płytek tak incognito to zabaczycie Panstwo przepasc w jakosci obsługi a toprzeciez tylko market a nie 5 Aveniue. pozdrawiam anna szysz

  • anna szysz (kobieta, pow. 40 lat)
  • Termin skorzystania z usługi: 18.11.2012
  • Polecam innym: nie

Castorama

adres
80-299 Gdańsk, Odyseusza 2 (Osowa)
 
inne oddziały
tel 58 522-21-00  fax:  58 522-22-00
zgłoś do aktualizacji
ocena
dodaj ocenę