2 Style

2 Style

Wybierz numer

535-807-760
s...@2style.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - 2 Style Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - 2 Style Gdańsk 3
 

O nas

Zakład fotograficzny 2 STYLE w Gdańsku
- zdjęcia do dokumentów
- druk zdjęć, wydruki fotograficzne, odbitki
- fotoobrazy, wydruki wielkoformatowe
- fotogadżety, fotokubki - fotografia dzieci, fotografia szkolna - fotografia wnętrz, produktów
Głęboko wierzymy, że tak, jak w każdej innej branży, tak i w fotografii trzeba iść z duchem czasu. To, że świat cyfrowy masowo przyspieszył, nie oznacza, że fotografia, również ta papierowa, całkowicie straciła na mocy. Z drugiej strony, dla wielu zakładów fotograficznych, z pewnością przez ostatnie lata była odczuwalna zmniejszająca się ilość wywoływanych (drukowanych) zdjęć, względem czasów kliszy.

Obecnie, przejrzenie albumu, stało się niebywale proste i przy posiadaniu telefonu w kieszeni, wręcz natychmiastowe w prezentacji. Dzięki temu, nawet odległość przestała mieć znaczenie – wystarczy internet, aby podzielić się wspomnieniami.

Klienci, wdzięczni są za naszą pracę - wyrażają to chociażby w opiniach, a nasza podstawowa zasada, określona w postaci „wykonujemy jak dla siebie”, sprawdza się w każdym przypadku i dostarcza nam feedback w postaci wielu uśmiechów i pozytywnych komentarzy. Wystarczy prześledzić autentyczne wypowiedzi naszych klientów, którzy skorzystali z usług, aby przekonać się, że jesteśmy potrzebni.

Posiadając świadomość tej potrzeby, a jednocześnie „bawiąc” się z fotografią, każdy dzień jest wspaniały i wyjątkowy. Wiemy, dla kogo oraz z jakiego powodu jesteśmy w tej branży.

Doskonalimy więc świat amatorskiej i profesjonalnej fotografii, rozwijając się wraz z nią. Wprowadzamy nowe rozwiązania, uzupełniamy te miejsca, gdzie inni nie dają rady lub najzwyczajniej im się nie chce - zwyciężamy!

Naszą misją jest stały rozwój, dostarczanie rozwiązań w postaci usług i produktów w dziedzinie fotografii. Doświadczenie kierujemy w stronę rodzin z dziećmi, klientów indywidualnych, profesjonalnych fotografów, potrzebujących wysokiej jakości wydruków. Wspieramy również działania reklamowe firm w każdej branży, w której wymagana jest fotografia.

Najczęściej zadawane pytania

Czy na zdjęcia do dokumentów trzeba się umawiać?
Nie. Na wykonanie zdjęć do dokumentów nie trzeba się umawiać. Usługa przeważnie trwa około 10 minut (chyba, że zostało ustalone inaczej). Zapraszamy w godzinach otwarcia.
Czy mogę zlecić druk zdjęć przez internet?
Tak. Najwygodniej zamówienie na druk zdjęć można złożyć przez naszą stronę internetową https://druk.2style.pl . Dla aktywnych Klientów wydajemy Karty Stałego Klienta uprawniające do zniżek przy kolejnych zamówieniach. Pojedyncze pliki do druku można wysłać również na nasz e-mail swietokrzyska@2style.pl choć mimo wszystko zachęcamy do składania zamówień poprzez stronę internetową, która zdecydowanie ułatwia przejść prawidłowo cały proces krok po kroku.
Czy podczas COVID pracujecie normalnie?
Tak. Natomiast ewentualne nietypowe zdarzenia zawsze wypisane są na naszej stronie głównej oraz w kontakcie.
Potrzebuję wydrukować zdjęcia "na szybko" - czy jest to możliwe?
Tak. Poza dwoma dostępnymi trybami realizacji druku zdjęć, oferujemy również tryb ekspresowy. Przeważnie taki wydruk jest możliwy od ręki. W przypadku większych kolejek, maksymalny czas oczekiwania to 3 godziny. Usługa ekspresowa jest dodatkowo płatna.
Potrzebuję jedynie plik cyfrowy zdjęcia do dokumentów - oferujecie coś takiego?
Tak, jest możliwość zamówienia wykonania zdjęcia do dokumentów wraz z otrzymaniem tylko i wyłącznie dostępu do pliku cyfrowego (pliki wydajemy zgodnie z RODO). Aktualny cennik znajduje się tutaj: https://fotograf.2style.pl/zdjecia-do-dokumentow/
Czy wykonujecie zdjęcia do dokumentów dla noworodków
Tak, wykonujemy zdjęcia do dokumentów Osobom w każdym wieku. Dysponujemy odpowiednimi rozwiązaniami dla Maluchów nie trzymających jeszcze główki więc zdjęcie do dowodu cyz paszportu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Przy lokalu mamy również (od drugiej strony budynku) łagodny wjazd dla wózków inwalidzkich, a bardziej stromy wjazd dla wózków dziecięcych znajduje się naprzeciwko naszych drzwi wejściowych.