ACCO RENT - Ekspert w zarządzaniu nieruchomościami

c...@accorent.com pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - ACCO RENT Sopot 4
  • Zdjęcie 2/4 - ACCO RENT Sopot 3
  • Zdjęcie 3/4 - ACCO RENT Sopot 2
  • Zdjęcie 4/4 - ACCO RENT Sopot 1
 

TV Filmy

49

Sopot z lotu ptaka

O nas

Firma ACCO RENT specjalizuje się w wynajmie nieruchomości na krótko, średnio i długoterminowo, a także w hybrydowym modelu. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo zarządzanych obiektów, dlatego zapewniamy pełną kontrolę procesu wynajmu.

Jesteśmy firmą ACCO RENT, posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu nieruchomości. Oferujemy kompleksowe usługi dla klientów, w tym wynajem na różne okresy czasu - krótkoterminowe wakacyjne, średnioterminowe dla studentów oraz długoterminowe dla rodzin i przedsiębiorstw.

Specjalizujemy się w wynajmie hybrydowym, czyli łączeniu wynajmu tradycyjnego z wynajmem krótkoterminowym przez platformy rezerwacyjne. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w zarządzaniu takimi nieruchomościami, zapewniamy klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz wygody.

Bezpieczeństwo zarządzanych przez nas obiektów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego pełni kontrolujemy proces wynajmu, dbając o stan techniczny nieruchomości oraz ich właściwe ubezpieczenie. Oferujemy profesjonalne usługi doradcze i administracyjne, umożliwiające efektywne zarządzanie nieruchomościami, co pozwala klientom skupić się na swoich celach i priorytetach.

Posiadamy szerokie portfolio nieruchomości, w tym mieszkań, domów, apartamentów, lokali użytkowych oraz biurowych, co pozwala nam dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy również usługi zarządzania nieruchomościami, takie jak usługi techniczne, sprzątanie oraz obsługa gości/klientów, co gwarantuje pełną satysfakcję i bezpieczeństwo na nieruchomościach.
 

Jednoczymy siły dla wspólnych celów!


Modele współpracy:

1. Wynajem krótkoterminowy <- kliknij 
2. Wynajem średnioterminowy <- kliknij 
3. Wynajem długoterminowy <- kliknij 
4. Wynajem hybrydowy <- kliknij 
5. Kupno i sprzedaż nieruchomości <- kliknij 

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży wynajmu nieruchomości, skutecznie i profesjonalnie świadczymy usługi dla naszych klientów. Nasza długa historia działalności przyczyniła się do zdobycia przez nas wiedzy i umiejętności niezbędnych do efektywnego zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich nieruchomości są w dobrych rękach i zarządzane zgodnie z ich oczekiwaniami.

Więcej informacji o nas oraz szczegóły dotyczące świadczonych przez nas usług znajdziesz na naszej stronie internetowej www.accorent.com/dlaczego-my/ <- kliknij 

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest najlepszy rodzaj wynajmu dla mojej nieruchomości?
Rodzaj wynajmu, który najlepiej odpowiada danej nieruchomości, zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, rozmiar, wyposażenie, styl życia w okolicy itp. Nasza firma przeprowadzi dokładną analizę Twojej nieruchomości i doradzi Ci najlepszy rodzaj wynajmu.
Jakie są obecne trendy w branży wynajmu nieruchomości?
Branża wynajmu nieruchomości stale się rozwija i zmienia. Nasza firma śledzi najnowsze trendy i technologie, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania wynajmu.
Odpowiadając: Wynajem hybrydowy - to relatywnie nowe pojęcie dotyczące wynajmu nieruchomości o charakterze mieszanym, uzależnionym od sezonowości w danym mieście. Hybryda łączy najem krótkoterminowy w okresie atrakcyjnym turystycznie i najem średnioterminowy w chłodniejsze miesiące czyli. tzw. sezon martwy ale otwarty chociażby na środowisko akademickie i biznesowe.
Jakie dokumenty są potrzebne do wynajęcia mojej nieruchomości?
Zwykle wymagane są dokumenty potwierdzające własność nieruchomości lub ewentualne pełnomocnictwo zatwierdzone notarialnie.
Na jak długi okres podpisywane są umowy?
Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony/ nieoznaczony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Jaka jest wysokość prowizji i jak jest ona dzielona między właściciela?
Istnieje kilka czynników, które wpływają na wysokość prowizji za wynajem nieruchomości, w tym lokalizacja, poziom/standard nieruchomości oraz rodzaj wynajmu. Zwykle pobieramy prowizję w wysokości od 25% do 33%.

Nie wszystkie rodzaje wynajmu będą odpowiednie dla Ciebie, dlatego sugerujemy spotkanie przed podjęciem decyzji, aby przeanalizować, co jest najlepsze dla Twojej sytuacji.
Jak wygląda rozliczenie z firmą i jaki jest to okres rozliczeniowy?
Rozliczenie za najem krótkoterminowy zawiera się za miesiąc kalendarzowy obliczany z dołu, a zatem od 1. do ostatniego dnia danego miesiąca. Do 10. dnia następnego miesiąca przedstawione zostanie Państwu rozliczenie, natomiast wypłaty realizowane są do 15. dnia tego miesiąca. W przypadku rozliczenia dla niepełnego miesiąca kalendarzowego (rozpoczęcie współpracy w trakcie miesiąca) obowiązuje od dnia wejścia w życiu umowy do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Przesłanie rozliczenia i wypłata należności bywa zgodnie z harmonogramem.
(1) Jak wyglądają rozliczenia z firmą ACCO RENT, jeżeli prowadzę firmę i jestem płatnikiem VAT?
Uwaga: Przed dokonaniem wyboru rozliczenia oraz podpisania umowy, prosimy o skontaktowanie się ze swoim księgowym w celu dokonania odpowiedniego wyboru formy współpracy.

Biorąc pod uwagę rodzaj wykonywanej usługi tj. umowa dzierżawy lokalu (najem krótkoterminowy) czy też umowa najmu lokalu mieszkalnego (najem średnioterminowy, najem długoterminowy) rozliczamy w następujący sposób:

1. Umowa dzierżawy lokalu — Po minionym okresie rozliczeniowym (miesiącu), przesyłamy rozliczenie wszystkich rezerwacji, które się w nich odbyły — odciągając prowizję dla firmy ACCO RENT, co daję nam kwotę NETTO. Po otrzymaniu rozliczenia, właściciel jest w obowiązku przekazać do firmy fakturę VAT do zapłaty, na kwotę BRUTTO, czyli kwotę NETTO + VAT (jeśli jest płatnikiem VAT).
(2) Jak wyglądają rozliczenia z firmą ACCO RENT, jeżeli prowadzę firmę i jestem płatnikiem VAT?
2. Umowa najmu lokalu mieszkalnego — Po zawarciu umowy za pośrednictwem firmy ACCO RENT, powstaje zobowiązanie właściciela względem firmy ACCO RENT z tytułu pośrednictwa, które rozliczane jest jednorazowo lub miesięczne w zależności od wyboru modelu współpracy (jest to kwota BRUTTO). Po przesłaniu informacji o wysokości kwoty do zapłaty firma ACCO RENT wystawia fakturę na usługę pośrednictwa do uregulowania przez właściciela nieruchomości.
Na jakich portalach / serwisach internetowych wystawiacie ogłoszenia?
Współpracujemy z większością serwisów rezerwacyjnych (komercyjnych) oraz pochodnych — Booking, Airbnb, TripAdvisor, Expedia, Noclegi, Olx, OtoDom, Trójmiasto.pl
Czy zajmujecie się naprawami i konserwacją nieruchomości, jeśli coś się zepsuje?
Tak, zajmujemy się naprawami i konserwacją Twojej nieruchomości w razie potrzeby. Czujemy się odpowiedzialni za utrzymanie nieruchomości w dobrym stanie technicznym, a także za prowadzenie regularnych przeglądów, aby wychwycić wszelkie usterki i problemy techniczne na wczesnym etapie. Należy jednak pamiętać, że niektóre naprawy, takie jak np. zużycie normatywne, mogą być płatne i będą doliczane do kosztów współpracy. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek naprawy, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy koszty oraz zakres prac, aby uzyskać Twoją zgodę na dalsze działania. Naszym celem jest zapewnienie Ci spokoju i poczucia bezpieczeństwa, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach i jest utrzymywana w najlepszym stanie technicznym.
Czy firma będzie zajmować się zgłaszaniem i rozwiązywaniem problemów z sąsiadami lub innymi mieszkańcami w okolicy?
Tak, jako zarządca nieruchomości będziemy zajmować się zgłaszaniem i rozwiązywaniem problemów z sąsiadami lub innymi mieszkańcami w okolicy, jeśli takie sytuacje wystąpią. Pełnimy rolę mediatora, reprezentując Twoje interesy i podejmując działania, aby rozwiązać problem. Chociaż do tej pory nie mieliśmy do czynienia z takimi sytuacjami, jesteśmy na nie przygotowani i posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności, aby skutecznie poradzić sobie z różnymi problemami. Będziemy utrzymywać stały kontakt z innymi mieszkańcami lub władzami lokalnymi, aby osiągnąć pozytywne rozwiązanie dla wszystkich stron. Nasza rola polega na reprezentowaniu Twoich interesów i dbaniu o harmonię w nieruchomości, dlatego zawsze będziemy działać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami etycznymi w naszej branży.

Oceny (11)

Piotr Banka
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2021

Jestem studentem drugiego roku na UG. Wynajmuję mieszkanie od tygodnia poprzez firmę Acco Rent. Jestem zaskoczony miłą obsługą. Miałem problem na mieszkaniu, który w 24h został rozwiązany. Koledzy i koleżanki, polecam! :)

Odpowiedź obiektu:

Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za komentarz, polecenie oraz ocenę. Bardzo nam miło.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0
Marzena Wolińska
Termin usługi: grudzień 2022

Polecam w 100%!!! Pracownicy biura okazali się bardzo profesjonalni i zaangażowani w swoją pracę, co pozwoliło mi na szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie całego procesu. Pan Marek zawsze gotowy do pomocy i kiedy tylko potrzebowałam udzielał mi fachowych porad na każdym etapie mojej transakcji. Dodatkowo, biuro pomogło mi w przeprowadzeniu drobnych prac remontowych. Rewelacja. Dziękuję za wspaniałą współpracę!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tomasz Piotrowski
Termin usługi: marzec 2023

Miałem okazję skorzystać z usług firmy i jestem bardzo zadowolony z jakości ich usług. Od samego początku czułem się bardzo dobrze obsłużony i w pełni zrozumiany przez personel firmy. Polecam każdemu!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za polecenie - to cenne dla firmy. Polecamy się w przyszłości.

Zespół
ACCO RENT.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0
Николай
Termin usługi: wrzesień 2021 

В сентябре с семьей снимали аппартамент через фирму acco rent (они же NoclegiSopot). Честно говоря мы были мило удевлены, когда уже прибыли на место. Аппартамент был чистый, всё было согласно с описанием на их сайте, ну и последнее цена - более чем соответствующая за такой уровень обслуживания! Наверняка вернемся в следующем году!) Рекомендую

Apartamenty

6.0
Mariusz P.
Termin usługi: grudzień 2021

Pobyt w apartamentach za każdym razem wiąże się z dbałością o każdy szczegół. Obsługa przyjemna a apartamenty czyste i zadbane. Dzięki temu pobyty to wielka przyjemność i super wspomnienia. Polecam !!!

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

5.8
Student SSW
Termin usługi: październik 2021

Szczerze polecam. Wszystko zgodne.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0
Najemca
Termin usługi: wrzesień 2021

Bardzo miła obsługa i wszystko jest zgodne z opisem.

Marek Szybucha
Termin usługi: wrzesień 2021

Właśnie tak współpraca powinna przebiegać. Nie mam zastrzeżeń a wręcz przeciwnie. Polecam firmę acco rent! Mega ogarnięta ekipa.

Odpowiedź obiektu:

Oczywiście, że tak! Dziękujemy Panie Marku za opinię, naprawdę doceniamy.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0
Robert
Termin usługi: sierpień 2021

Acco Rent bardzo dziękuje za udany sezon. Jestesmy z zoną pod wrazeniem pracy waszego biura. Super i jeszcze raz super! Pani Kasiu dziekujemy za wszystko.

Odpowiedź obiektu:

Panie Robercie, również bardzo dziękujemy! Każdego dnia bardzo uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta. Od wielu lat konsekwentnie budujemy zaufanie do naszej firmy.

Pani Kasia również dziękuje za miłą współpracę i pogaduchy.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

5.8
Alina
Termin usługi: sierpień 2021

Jestem pod wrażeniem obsługi mojego mieszkania. Polecam i jeszcze raz polecam. Super obsługa oraz jakość wykonywanej pracy. Ludzie pracujący w biurze naprawdę fajni :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Alino. W tym miejscu chcielibyśmy złożyć podziękowania wszystkim naszym Klientom oraz Pani za zaufanie jakim obdarzyliście nas w tym roku.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0
Robert Krawczyk
Termin usługi: grudzień 2020

Witam. Od września współpracuję z firmą acco rent - wynajmuję mieszkanie za ich pośrednictwem. Na razie jestem bardzo zadowolony i miło zaskoczony ich zaangażowaniem w swoją sprawę. Serdecznie polecam

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie Robercie, dziękujemy za wybranie naszych usług i za te miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony naszej pracy ;) Serdecznie pozdrawiamy!

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

5.8