ACCO RENT - Multiagencja Wynajem, Kupno, Sprzedaż

81-760 Sopot, gen. Kazimierza Pułaskiego 7/C
(Wejscie po schodkach od ulicy Gen. Kazimierza Pułaskiego) Mapka
Biuro: 727-333-111, Współpraca: 698-444-333
b...@noclegisopot.pl pokaż
www.accorent.com
/noclegisopotpl
/noclegisopot.pl
Godziny otwarcia
Apartamenty - pośrednictwo wynajmu
pn-pt11:00 - 16:00
sob11:00 - 14:00
Godziny otwarcia biura uzależnione od sezonu oraz pory roku. Godziny otwarcia biura są zawsze aktualizowane na bieżąco. W nagłych oraz pilnych kontaktach, prosimy zdzwonić na numer: 698 444 333
Apartament/kwatera prywatna
pn-pt11:00 - 16:00
sob-nd11:00 - 14:00
Kwatery, pokoje gościnne
pn-pt11:00 - 16:00
sob11:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

Wiodącą działalnością ACCO RENT jest udostępnianie różnego typu obiektów, takich jak apartamenty, mieszkania i pokoje poprzez wynajem krótko i długoterminowy.

Przygoda podczas wynajmowania nieruchomości należy niekiedy do sportów ekstremalnych. Ogrom pracy towarzyszący przygotowaniu gruntu – Państwa gruntu – na przyjęcie potencjalnego klienta wymaga bardzo dużego zaangażowania i wysiłku. 

Wynajem nieruchomości to niezliczone i wciąż nowe sprawy do załatwienia, wiele informacji do zapamiętania oraz lawinowo rosnące morze elementów, które należy kontrolować, takie jak właściwe przygotowanie mieszkania, prognozowanie cen, zamieszczenie ofert w Internecie, rejestracja rezerwacji i płatności, czynności rutynowe jak np. wydawanie i odbieranie kluczy, zaopatrzenie w pościele i ręczniki oraz asortyment chemiczny, stawianie czoła życzeniom Gości, usuwanie rozmaitych usterek i awarii oraz szeroko zakrojona pomoc. W tym procesie nie ma miejsca na odpoczynek i odłożenie sprawy na później. Wszystkie działania muszą odbywać się systematycznie, a nawet w niektórych przypadkach – z wyprzedzeniem. Przewidywanie, zapobieganie – to cenne umiejętności, które nabywamy wraz z doświadczeniem, a tym z czystym sumieniem możemy się wykazać.

Jesteśmy firmą ACCO RENT  - zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem nieruchomości, sprzedażą oraz zakupem nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic. Co więcej, umowy zawieramy na preferencyjnych warunkach, stosując przejrzysty system rozliczeń i intuicyjną platformę rezerwacyjną w języku polskim oraz zachowując przy tym najwyższą staranność obsługi Państwa i Państwa Gości. To i tak nie wszystko. 

Proponujemy Państwu współpracę przy wynajmie krótkoterminowym oraz na dłuższe okresy, oferując cały wachlarz narzędzi w postaci sprawnie działających mechanizmów obsługi i nieszablonowych form promocji oraz naszego biura, które jest zlokalizowane tuż przy deptaku Monte Cassino, aby przyciągać spacerujących potencjalnych klientów ofertą noclegów oraz szeregiem dodatkowych udogodnień tj: wynajem samochodów, rowerów, quadów, oferta rejsów, wycieczek czy cateringu. 

Skupiamy się na tym, by współpraca z nami była dla Państwa przyjemnością. Serdecznie                                     zapraszamy do kontaktu i do podjęcia wspólnych działań. 
                                                               Do zobaczenia!

                                            ZARABIAJ NA WYNAJMIE MIESZKANIA
JESTEŚMY NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCYM SIĘ OPERATOREM W TRÓJMIEŚCIE.                                                 POSIADAMY NAJLEPSZE WARUNKI WSPÓŁPRACY.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  5
   
 • jakość usług:
  6
   
 • zaangażowanie:
  6
   
 • prowizje i opłaty:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Robert Krawczyk - opinia

Witam. Od września współpracuję z firmą acco rent - wynajmuję mieszkanie za ich pośrednictwem. Na razie jestem bardzo zadowolony i miło zaskoczony ich zaangażowaniem w swoją sprawę. Serdecznie polecam

 • Robert Krawczyk
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie Robercie, dziękujemy za wybranie naszych usług i za te miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony naszej pracy ;) Serdecznie pozdrawiamy!

autor: Zespół ACCO RENT.

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo