AJOT pracownia projektowania wnętrz

adres
80-980 Gdańsk, Jana Heweliusza 13/5
telefon
532-748-846
e-mail
m...@ajot.co pokaż
www
www.ajot.co
instagram
/ajot
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 16:00
Spotkania umawiamy telefonicznie.

Napisali o nas

O nas

Jesteśmy trójmiejską pracownią projektowania wnętrz. Zakładając własną pracownie postawiliśmy sobie za  cel projektowanie wnętrz unikalnych, wyjątkowych i pięknych. Realizujemy projekty wnętrz użyteczności publicznej oraz wnętrz prywatnych.


AJOT PRACOWNIA PROJEKTOWA tworzy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych i oraz użyteczności publicznej Ma na swoim koncie zrealizowane salony spa, restauracje, gabinety medycyny estetycznej. Zależy nam przede wszystkim na tym, by wnętrza, które tworzymy były jednostkowe i ponadczasowe. W swoich projektach stawiamy na ergonomię i wygodę rezygnując ze zbędnej warstwy dekoracyjnej. Akcenty stanowią wyraziste dodatki oraz nowoczesne formy decydujące o charakterze wnętrza. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskujemy efekt nowoczesny i elegancki, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Zdjęcia

Opinie + Oceń


6.0

w kategorii

Aranżacja wnętrz

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Świetna współpraca

Pani Beata wsłuchuję się w potrzeby klientów i proponuje aranżacje spełniające oczekiwania. Razem z małżonka zamówiliśmy projekt wnętrz domu u Pani Beaty , zostały przedstawione nam ciekawe wizualizacje, które trafiły w nasz gust i przeszliśmy do realizacji projektu na podstawie przekazanych nam rysunków wykonawczych. Pani Beata odwiedzala budowę w ramach nadzoru. Od trzech miesięcy mieszkamy w nowym domu i jesteśmy zadowoleni z efektu finalnego. Polecam ta firmę.

 • Marcin
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »