ALG Leszek Wojtaś - Pieczątki, Grawer, Poligrafia

ALG Leszek Wojtaś - Pieczątki, Grawer, Poligrafia

Wybierz numer

58 341-89-69 600-429-709
a...@alg.net.pl pokaż
Otwarte do 15:50 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - ALG Leszek Wojtaś -  Pieczątki, Grawer, Poligrafia Gdańsk 4
 

O nas

Grawer laserowy i diamentem. Dewocjonalia 3D
Wizytówki offsetowe, wypukłe, ozdobne, z lakierem wybiórczym, kształtowe.
Pieczątki od A do Z. Poligrafia - pełna oferta. Banery. Szyldy-tablice.
Gadżety rekl. Upominki. Grawer w szkle. Grawer prezentów
Na rynku istniejemy od 1992 roku.
Od początku głównym profilem naszej działalności był wyrób stempli wszelkiego rodzaju:
automatyczne, wielokolorowe, tzw. "beztuszowe" / Preink, tradycyjne - pudełka metalowe / plastikowe / kołki z tworzywa i drewniane, oraz stemple "suche" (wypukły odcisk na papierze bez tuszu).
W 2011 roku wprowadziliśmy bardzo wygodną usługę darmowej wysyłki. Wszystkie produkty z działu "Drukarnia" wysyłane są na nasz koszt pod wskazany adres. Już teraz nie musisz wychodzić z domu / pracy aby złożyć zamówienie na dowolny produkt z naszej oferty i go później od nas odebrać. Wystarczy, że wyślesz zamówienie pocztą elektroniczną, a my po zrealizowaniu zamówienia wyślemy gotowy produkt pod wskazany adres.
Od nowych klientów dla pierwszych 3 zamówień wymagamy przedpłaty na podstawie wystawionej faktury Pro Forma.
W roku 2009 firma wzbogaciła się o urządzenie laserowe Co2, przez co oferta została poszerzona o wszelkiego rodzaju laserowe grawerowanie, znakowanie i wycinanie.
Grawerujemy na materiałach własnych jak i powierzonych takich jak:
laminaty grawerskie
pleksi
drewno
skóra
plastik
PCV
szkło
papier
guma
tektura
aluminium, itp.
W roku 1999 zostaliśmy partnerami drukarni cyfrowej, przez co wprowadziliśmy do oferty usługi poligraficzne w bardzo szerokim zakresie (druk offsetowy i laserowy).
Dodatkowo w ofercie druk wielkoformatowy: plakaty, szyldy, banery, roll-upy reklamowe.
Po wzbogaceniu parku maszynowego o grawerkę mechaniczną, oferujemy TRWAŁE znakowanie w metalach metodą GRAWEROWANIA DIAMENTEM. Grawerujemy na obrączkach wewnątrz i zewnątrz, zapalniczkach, piersiówkach, wisiorkach, bransoletkach, zegarkach, nieśmiertelnikach itp.
Ponadto: gadżety reklamowe, drukowanie i oprawa prac.
Dzięki długoletniej praktyce i zdobytemu doświadczeniu oferujemy wysoką jakość naszych wyrobów, solidność, trwałość, estetykę oraz krótkie terminy wykonania. Na wszystko udzielamy gwarancji.

Oceny (12)

MM
Termin usługi: raz w tyg. 

Niewielki zakład, a pełen profesjonalizm, pomocna obsługa, szybko i fachowo:)

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
julka
Termin usługi: 2012 

Zapłaciłam nie dużo za oprawę pracy magisterskiej. Polecam.

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
Ola
Termin usługi: 2012

Gorąco polecam firmę ALG, korzystałam nie raz i jestem zadowolona.

Usługi grawerskie

5.7
klientka
Termin usługi: wrzesień 2012 

Już kilka lat korzystam z usług firmy ALG. Zawsze solidnie, w terminie no i za przystępną cenę. Polecam!

Drukarnie, poligrafia, DTP

5.3
BIK Serwis Sp. z o.o.
Termin usługi: 04-02-2013 

Od wielu lat korzystamy z usług firmy ALG. Zawsze szybko, porządnie i solidnie. Można liczyć na fachową pomoc i kompetentnego sprzedawcę. Naprawdę polecam! Pozdrawiamy :)))

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
Daniel
Termin usługi: 2011-2012 

Chciałbym podzielić się swoją opinią nt. usług poligraficznych. Wykonywałem kilka zleceń w zakresie pieczątek i usług poligraficznych. Za każdym razem usługa była wykonana terminowo, zgodnie ze zleceniem i porównując ceny na rynku w dobrej cenie. Firma godna polecenia

Drukarnie, poligrafia, DTP

5.8
IKu
Termin usługi: od ok. 15 lat 

Korzystam z usług firmy ALG we Wrzeszczu od wielu lat. W miarę poszerzania jej oferty, oprócz wyrabiania pieczątek firmowych zaczęłam zamawiać tam przeróżne materiały reklamowe, a także różnego rodzaju gadżety na potrzeby prywatne. Najistotniejsze jest, że firma dotrzymuje terminów lub informuje o wszelkich zmianach, a właściciel nie naciąga na rzeczy niemożliwe. Rzadko spotykana rzetelność. P0lecam.

Drukarnie, poligrafia, DTP

5.3
Klient z Gdańska
Termin usługi: grudzień 2012 

Cenię terminowość, rzetelność, słowność w biznesie oraz gwarancję wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Te cechy gwaratuje współpraca z firmą Pana Leszka, a i sam właściciel to facet z dużą dawką świetnego humoru .. a to też w biznesie jest ważne. Tak trzymać!!

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
Marcin J.
Termin usługi: korzystam od 2003r. 

Zdecydowanie polecam usługi firmy ALG wszystkim potencjalnym Klientom. Zamówienia są zawsze realizowane terminowo i bez zarzutu co do jakości. Pan Leszek ma duże doświadczenie w branży (co widać po efektach jego pracy) i indywidualne podejście do Klienta oraz zawsze służy dobrą radą.

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
Jerzy Kluk
Termin usługi: 2012 

Bardzo dobra firma , wyjątkowo pro klientowskie nastawienie , ceny i terminy realizacji zadawalajace , podejmują sie i wywiazują się nawet nie typowych zleceń , korzystam z ich usłóg chociaż odległość pomiędzy nami to około 700 km.

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
Jerzy
Termin usługi: 2011-2012 

Od roku z hakiem korzystam z usług ALG-u. Pan Leszek zawsze dokładnie poprowadzi kwestię produkcji danego elementu i wytłumaczy na co zwrócić uwagę przy zamawianiu np. wizytówek czy pieczątek. Dobre ceny, super punkt - nie trzeba jechać na koniec Gdańska. Polecam!

Drukarnie, poligrafia, DTP

5.7
Grzegorz
Termin usługi: od 2008r. - ciągle 

Firma gwarantuje wysoką jakość wyrobów, solidność, trwałość, estetykę oraz krótkie terminy wykonania. I rzeczywiście. Od początku mojej współpracy (wydruk i oprawa pracy mgr) do dziś, gdy jako firma zlecam wykonanie m.in ulotek, pieczątek, wizytówek, reklamy - ani razu się nie zawiodłem na jakości i cenie, i nie szukam innych, wykonujących prawie takie same usługi. Prawie .... robi dużą różnicę.

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0