ALLCON Osiedla Sp. z o.o.

ALLCON Osiedla

Wybierz numer

58 760-07-48 58 888-25-52
s...@allcon.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/20 - ALLCON Osiedla Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/20 - ALLCON Osiedla Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/20 - ALLCON Osiedla Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/20 - ALLCON Osiedla Gdynia +17 1
 

TV Filmy

11

Osiedle LINEA w Gdańsku

Inwestycje

O nas

Allcon Osiedla - trójmiejska firma deweloperska wyodrębniona w strukturach Grupy Allcon.
30-letnie doświadczenie, wysoka jakość wykończenia mieszkań i nagrodzone realizacje to atuty wyróżniające firmę na rynku nieruchomości.

PARTNERSTWO

Od ponad 30 lat staramy się być codziennym partnerem Klientów, którzy poszukują miejsca do życia i wybierają oferty mieszkaniowe naszej firmy. Partnerstwo i zaufanie jest dla nas zobowiązaniem, dlatego tworzymy i realizujemy projekty, które przede wszystkim spełnią oczekiwania klientów.

PASJA

Z determinacją i pasją nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych osiedli. Poszukujemy najlepszych rozwiązań funkcjonalnych oraz dbamy o wysoką jakość mieszkań i osiedlowych terenów rekreacyjnych. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i przyjaźnie wkomponowane w charakter otoczenia, ale również podnosiły wartość estetyczną przestrzeni miejskiej w Trójmieście.

PRESTIŻ

Naszym wyzwaniem jest utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, potwierdzonych opiniami nie tylko naszych klientów, ale także ekspertów. To one budują nasz status - rzetelnego i wiarygodnego dewelopera.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań, domów oraz apartamentów w poniższych nieruchomościach:

Gdańsk

- Młyny Gdańskie
- LINEA
- LINEA Domy
- Atrium Oliva
- SEAHall

Gdynia

- Nowa Dąbrowa

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy biura sprzedaży są otwarte?
Tak, Biuro Sprzedaży w Gdyni jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Biuro Sprzedaży w Gdańsku jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-14:00.
Czy jest możliwe umówienie spotkania na gotowej inwestycji?
Tak, spotkania na terenie inwestycji odbywają się od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym umówieniu terminu z doradcą ds. sprzedaży. Zapewniamy Klientom wszelkie niezbędnych środki środki bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki jednorazowe) oraz zachowujemy zalecany dystans podczas prezentacji mieszkania lub domu.
Jak umówić spotkanie online z doradcą?
Aby umówić spotkanie online, poprosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszymi doradcami oraz wskazanie dogodnego terminu rozmowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo link (zaproszenie) umożliwiający dołączenie do indywidualnego spotkania z doradcą o umówionej porze.

Podczas takiego spotkania doradca opowie o lokalizacji i udogodnieniach inwestycji, przedstawi plan osiedla i architekturę budynku, zaprezentuje ofertę, przedstawi harmonogram płatności, wyjaśni proces rezerwacji wybranego lokalu bez wychodzenia z domu, wytłumaczymy jak obecnie wygląda procedura bezpiecznej i bezkontaktowej prezentacji mieszkań i domów gotowych, odpowie na wszystkie pytania.
Gdzie znajdują się Biura Sprzedaży ALLCON?
Biuro Sprzedaży w Gdyni znajduje się przy ul. Łużyckiej 6A (parter). Biuro Sprzedaży w Gdańsku mieści się na parterze inwestycji Tarasy Bałtyku, przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31.

Oceny (6)

Martyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2023

100% wsparcia na każdym etapie - od prezentacji oferty, wizyty w lokalu, przez podpisanie umowy aż do wydania i później, na etapie wykończenia lokalu. Obsługa mega miła, profesjonalna, żadnych ukrytych niespodzianek; wsparcie przy uzyskaniu kontaktu do dostawcy witryn gdy potrzebowałam niestandardowego rozwiązania. Naprawdę polecam, może nie jest tanio ale jest bez niespodzianek, porządnie i przewidywalnie! Lokal wydany przed terminem!!!

Deweloperzy

6.0
Michal
Termin usługi: luty 2024

Wspaniałe mieszkania w Atrium Oliwa. Dziękujemy serdecznie, szczególnie pani Paulinie za profesjonalne wsparcie przy zakupie. Pozdrawiam serdecznie

Deweloperzy

6.0
Jaroslaw
Termin usługi: sierpień 2023

Profesjonalizm w każdym calu

Deweloperzy

6.0
Ola
Termin usługi: grudzień 2022

W grudniu odebraliśmy swoje mieszkanie w Gdańsku. Wydane zostało w terminie pomimo trudnych czasów, oprócz tego dobry standard i generalnie bardzo fajnie się zapowiada samo osiedle. Dużo zieleni i teren rekreacyjny dla naszych dzieci będzie super :) Obsługa pełna profeska, pomoc i zrozumienie na każdym etapie, nie tak jak w innych firmach. czekamy na dobrą cukiernię/lodziarnię na osiedlu :)

Deweloperzy

5.8
Ewa
Termin usługi: wrzesień 2022

Polecam. Profesjonalne podejście do klienta, dokładnie krok po kroku wytłumaczone wszystko. Bez ukrytych kosztów itp. Bez waloryzacji (Nowa Dąbrowa) - w odróżnieniu od znanego konkurenta z Wiczlina. I szacunek za brak kredytów oraz oddawanie na czas inwestycji w obecnych czasach. Przez to jednak niewielka możliwość negocjacji ceny. Ale i tak cena była ok w porównaniu z konkurencja.

Deweloperzy

6.0
Adam90
Termin usługi: maj 2022

Bardzo pozytywnie zaskoczony jakością i terminowością

Deweloperzy

6.0