AMPROJEKT Sp. z o.o.

AMPROJEKT Sp. z o.o.

Wybierz numer

800-706-800
b...@amprojekt.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/28 - AMPROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/28 - AMPROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/28 - AMPROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/28 - AMPROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk +25 1
 

TV Filmy

43

Osiedle Arkadia

Inwestycje

O nas

Szeroka oferta domów jednorodzinnych z dużymi ogrodami i garażami.
AMPROJEKT to prężnie rozwijająca się grupa deweloperska działająca na trójmiejskim rynku mieszkaniowym.
Pozytywne sygnały z rynku konsumenckiego mobilizują nas do ciągłego rozwoju, ulepszania oraz rozszerzania naszej oferty i dostosowywania jej do obowiązujących trendów rynkowych.

AMPROJEKT to oferta spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów.
Odpowiadając na potrzeby rynku, przedstawiamy ofertę domów, która będzie spełniała wymogi i oczekiwania różnorodnych grup Klientów. Nasze domy charakteryzują się komfortowymi i funkcjonalnymi przestrzeniami,  słonecznymi ogrodami oraz wyjątkowym standardem wykończenia.
Nieprzerywanie od początku współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą budowlaną, zaufanymi firmami oraz uznanymi biurami projektowymi, gwarantując sobie terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych prac.

Dla nas budynek to nie tylko fundamenty, ściany, dach… Tworzone przez nas domy stanowią odpowiedź na poszukiwania tego właściwego miejsca na ziemi, miejsca do życia, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt stanowił niepowtarzalne dzieło, wykonane z rozmachem i konsekwencją.
Nie czynimy z naszych inwestycji przedmiotu kompromisu.
Każdy element tworzący nowy dom, jest dla nas motywacją do stworzenia czegoś doskonałego.

Nasze domy zapewniają bezpieczeństwo i komfort życia.

To nasi Klienci nas inspirują. Są dla nas wyzwaniem. To dla nich budujemy z pasją i konsekwencją. Chcemy razem z nimi spełniać ich marzenia o idealnym domu. O ich domu.

Oceny (3)

Oskar
Termin usługi: październik 2023

Dobrze wspominam zakup swojego domu w AMprojekt. Sprzedawca wykazywał się cierpliwością, odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Deweloperzy

6.0
Monika
Termin usługi: czerwiec 2023

Nie spotkaliśmy jeszcze tak dobrej obsługi wszyscy mili i pogodni . Deweloper godny polecenia . Inwestycje przemyślane i w świetnej lokalizacji . Polecam

Budowa domów pod klucz

6.0
Łukasz
Termin usługi: kwiecień 2022

zakupiliśmy do skrajny szereg u tego dewelopera, Czy jesteśmy zadowoleni? Tak. To była dobra decyzja. Wszytsko odbyło się bez większych przeszkód, oby tak dalej

Deweloperzy

6.0