A S interiors

Gdynia 81-189, Szkolna, 81-198 Suchy Dwór

A S interiors

Wybierz numer

609-292-809
b...@asinteriors.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej

O nas

Kompleksowa aranżacja wnętrz na terenie Trójmiasto i okolic, możliwość pracy zdalnej.
Zaprojektujemy zarówno wygodne mieszkanie w bloku, funkcjonalny dom dla całej rodziny jak i hotel, restaurację czy biuro. Wszystkie projekty wnętrz tworzymy zawsze według indywidualnych wizji z precyzją i dbałością o każdy szczegół.

Zakres prac ustalamy wspólnie, ofertę cenową dostosowujemy do Twojego budżetu. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie kompleksowy projekt wnętrza, jak również służymy pomocą przy nadzorze prac czy realizacji "pod klucz".

Opierając się na posiadanym doświadczeniu oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Łączymy profesjonalizm, rzetelność, z dbałością o jakość i funkcjonalność proponowanych rozwiązań.

Oceny (12)

Michał
Termin usługi: grudzień 2022

Najlepsza projektantka na rynku. Świetny, nietuzinkowy projekt i przystępna cena. Bardzo dobrze współpracuje z wykonawcami, ma zawsze czas dla klientów. Szczerze polecam.

Aranżacja wnętrz

6.0
Maciej
Termin usługi: październik 2022

Z całego serca polecam Panią projektantkę Anię. Przesympatyczna osoba, z dużą wiedzą i poczuciem estetyki, profesjonalna obsługa. Urządzone mieszkanie spełniło nasze wszelkie oczekiwania. Jakoś wykonania adekwatna do ceny pakietu.

Aranżacja wnętrz

6.0
Jola
Termin usługi: wrzesień 2022

To już kolejna inwestycja, przy realizacji której możemy liczyć na pomoc Pani Ani. Jesteśmy pod wrażeniem jej wiedzy technicznej oraz znajomości najnowszych trendów. Na każdym etapie remontu mogliśmy liczyć na jej wsparcie. Byłam przerażona, że czeka nas kolejny remont, a tym czasem wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze, a efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Należy podkreślić, że Pani Ania jest bardzo sympatyczna, profesjonalna i przede wszystkim kieruje się interesem klienta.

Aranżacja wnętrz

6.0
Kate
Termin usługi: listopad 2022

Would highly recommend. Ania is a total perfectionist and she works to a really high standard. I love my new home - thank you!

Aranżacja wnętrz

6.0
Marek
Termin usługi: sierpień 2022

Bardzo miła pani Ania jestem osobą wymagająca a zostały spełnione moje najśmielsze oczekiwania pełen profesjonalizm, strzał w dziesiątkę polecam dla osób które cenią sobie estetykę jak i funkcjonalizm

Aranżacja wnętrz

6.0
Martyn
Termin usługi: październik 2022

Bardzo fachowe podejście, świetna komunikacja i efekt końcowy. Polecam!

Aranżacja wnętrz

6.0
Basia
Termin usługi: lipiec 2022

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie od projektu aż po dobór dodatków. Pani Ania zaprojektowała nam piękny dom, dziękujemy!!

Aranżacja wnętrz

6.0
Ania
Termin usługi: sierpień 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Projektantka wsłuchała się w potrzeby naszej rodziny i efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Na początku współpracy przedstawiła wiele ciekawych możliwości i rozwiązań, dzięki temu mogliśmy porównać efekt i wybrać dla nas najlepszy. Profesjonalna, zna bieżące trendy, dyspozycyjna i słowna. Pani Ania to bardzo pozytywna osoba, otwarta, pełna pomysłów i dobrej energii, potrafi dogadać się ze wszystkimi, dzięki temu czuliśmy się pewnie i spokojnie, pomimo komplikacji i problemów, jakie czasem pojawiały się podczas budowy/urządzania domu. Polecamy!

Aranżacja wnętrz

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2021

Profesjonalna obsługa, zaangażowanie oraz estetyka na najwyższym poziomie. Polecam!

Aranżacja wnętrz

6.0
Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię. Jest osobą komunikatywną, bardzo dobrze zorganizowaną, sumienną. Jednak przede wszystkim jest profesjonalistką, dba o każdy detal, dzięki niej moje dawne mieszkanie zmieniło się w nowoczesne wnętrze. Pani Ania najpierw poznała moje potrzeby i oczekiwania, a następnie zaproponowała nowatorskie rozwiązania.

Aranżacja wnętrz

6.0
Piotr
Termin usługi: styczeń 2020

Pani Ania to profesjonalistka w każdym calu! Z niewielkiego mieszkania, dzięki swoim pomysłom uzyskała nowoczesne przestronne wnętrze. Na uwagę zasługuje fakt, iż najpierw zbadała jaki styl nam odpowiada, a dopiero wówczas wykonała zgodną z nim wizualizację. Projekt, który wykonała był tak dokładny, że ekipa budowlana nie miała najmniejszych wątpliwości z miejscem i rodzajem położenia instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Pani Ania to osoba, która nie tylko znała najnowsze trendy i elementy wyposażenia wnętrz, lecz również orientowała się, gdzie szybko i tanio można je nabyć. Gorąco polecam innym. Piotr

Aranżacja wnętrz

6.0
Patrycja
Termin usługi: listopad 2019

3 razy P! Piękna aranżacja, profesjonalizm i perfekcja

Aranżacja wnętrz

6.0