AS Parowa myjnia samochodowa

AS Parowa myjnia samochodowa

Wybierz numer

503-899-810
a...@wp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 • Zdjęcie 1/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 1
 

Artykuły o nas

O nas

TWOJE AUTO - ZADBAJ O ZDROWIE SWOJEJ RODZINY I PASAŻERÓW zapraszamy do ozonowania wnętrza samochodu zapewni bezpieczeństwo i ochronę Państwa zdrowia przed wirusami, bakteriami - dbaj o zdrowie
Ozon czyli aktywny tlen jest jednym z najsilniejszych utleniaczy, jest skuteczniejszy niż inne dezynfektory. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA.
Pamiętajmy,że w naszym samochodzie są nagromadzone chorobotwórcze mikroorganizmy w układzie klimatyzacji jak również w wnętrzu samochodu ( wirusy , bakterie, grzyby)
Z powodu sytuacji z jaką mamy do czynienia w naszym kraju usługi wykonujemy w punkcie naszej Myjni jak również dojeżdżamy do klienta. Działamy na rynku Trójmiejskim 8-lat. Posiadamy profesjonalny sprzęt z atestem.
Parowa Myjnia samochodowa Optima, dobra jakość, nowoczesna technologia-nowa alternatywa , podnosimy standard mycia samochodu: która nie tylko usuwa brud dostając się w trudno dostępne miejsca, ale także dezynfekuje, eliminując wszystkie bakterie.
AS  to profesjonalna, ekologiczna myjnia parowa  gwarantująca  najwyższą jakość czyszczenia całego pojazdu .Wszystko odbywa się przy użyciu innowacyjnej metody czyszczenia parą. Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy. Parą umyć można również silnik, gdyż sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. Myjnie parowe są  stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu jak  również tapicerek. Ponadto para i  temperatura są  skutecznie znane  w walce z grzybami, drobnoustrojami i bakteriami. 
Maszyny znajdujące się w naszej myjni  posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty konieczne do użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Certyfikaty wydane przez stosowne instytucje są nie tylko gwarancją bezpieczeństwa, ale również świadczą o najwyższej jakości naszych produktów.

Opinie (1)

Tadeusz
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022

Od wielu lat jeżdżę samochodami i nie raz zdarzyło mi się kompleksowo czyścić auto. Z tej myjni korzystałem już parokrotnie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ją innym użytkownikom samochodów chcących odświeżyć swoje autko. Pełen profesjonalizm, terminowość, bardzo dobra jakość świadczonych usług i co bardzo ważne duże doświadczenie właścicielki myjni, co widać odbierając bardzo dobrze odświeżony samochód. Gorąco polecam !

w kategorii

Ozonowanie

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6