AS Parowa myjnia samochodowa

AS Parowa myjnia samochodowa

Wybierz numer

503-899-810
a...@wp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - AS Parowa myjnia samochodowa Gdynia 1
 

Artykuły o nas

O nas

TWOJE AUTO - ZADBAJ O ZDROWIE SWOJEJ RODZINY I PASAŻERÓW zapraszamy do ozonowania wnętrza samochodu zapewni bezpieczeństwo i ochronę Państwa zdrowia przed wirusami , bakteriami - dbaj o zdrowie
Ozon czyli aktywny tlen jest jednym z najsilniejszych utleniaczy, jest skuteczniejszy niż inne dezynfektory. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA.
Pamiętajmy,że w naszym samochodzie są nagromadzone chorobotwórcze mikroorganizmy w układzie klimatyzacji jak również w wnętrzu samochodu ( wirusy , bakterie, grzyby)
Z powodu sytuacji z jaką mamy do czynienia w naszym kraju usługi wykonujemy w punkcie naszej Myjni jak również dojeżdżamy do klienta. Działamy na rynku Trójmiejskim 8-lat. Posiadamy profesjonalny sprzęt z atestem.
Parowa Myjnia samochodowa Optima, dobra jakość, nowoczesna technologia-nowa alternatywa , podnosimy standard mycia samochodu: która nie tylko usuwa brud dostając się w trudno dostępne miejsca, ale także dezynfekuje, eliminując wszystkie bakterie.
AS  to profesjonalna, ekologiczna myjnia parowa  gwarantująca  najwyższą jakość czyszczenia całego pojazdu .Wszystko odbywa się przy użyciu innowacyjnej metody czyszczenia parą. Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy. Parą umyć można również silnik, gdyż sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. Myjnie parowe są  stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu jak  również tapicerek. Ponadto para i  temperatura są  skutecznie znane  w walce z grzybami, drobnoustrojami i bakteriami. 
Maszyny znajdujące się w naszej myjni  posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty konieczne do użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Certyfikaty wydane przez stosowne instytucje są nie tylko gwarancją bezpieczeństwa, ale również świadczą o najwyższej jakości naszych produktów.

Oceny (7)

Piotr
Termin usługi: marzec 2024

Oddałem do czyszczenia zewnątrz i wewnątrz. Pod fotelikiem dla dziecka nie sprzątnięte wcale. Wnęka ta co widać po otwarciu bagażnika nie umytą. 120 zł za usługę powinno wyglądać lepiej. Opinie piszę dziś, ale usługa była wykonana wiosną.

Myjnie ręczne i ekologiczne

1.0
Konrad
Termin usługi: luty 2024

Profesjonalne podejście do klienta, samochód po praniu tapicerki, oraz myciu ręcznym, po wykonanej usłudze wygląda jak prosto z salonu. Bardzo ładny zapach w środku, który utrzymuje się długo :)

Myjnie ręczne i ekologiczne

6.0
Mateusz
Termin usługi: luty 2024

Polecam serdecznie, moje auto zawsze po wizycie lśni jakby wyjechało z salonu.

Myjnie ręczne i ekologiczne

6.0
Tomasz
Termin usługi: styczeń 2024

Z czystym sercem polecam to miejsce, Pani Karolina nie raz uratowała mój samochód (a właściwie tapicerkę) po zabawach dzieci i rozlanych w ich wyniku napojów, jedzenia itp. Na pewno jeszcze wrócę.

Pranie tapicerek

6.0
Martyna
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo polecam to miejsce! Przesympatyczna obsługa i wykonanie zawsze na wysokim poziomie, wracam tam już od ładnych kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona. Gorąco polecam!

Myjnie ręczne i ekologiczne

6.0
Danuta
Termin usługi: lipiec 2023

Polecam profesjonalne podejście.Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mycie zewnętrzne i sprzątanie z praniem tapicerki. Czekałam na przyjęcie prawie tydzień było warto. Będę stałą klientką

Myjnie ręczne i ekologiczne

6.0
Michał Lewandowski
Termin usługi: czerwiec 2023

Mam przyjemność korzystać z usług firmy AS już od dawna. Powiedzieć, że usługa wykonywana jest bardzo dobrze to stanowczo za mało. To jest naprawdę perfekcja. Nie ma znaczenia jak bardzo ubrudzone auto oddaję do mycia (a czasami jest bardzo utytłane - cóż, praca w geodezji) to za każdym razem jest idealnie wyczyszczone. Nawet najdrobniejsze zakamarki i szczeliny wypędzelkowane. I to wszystko robi przesympatyczna właścicielka tego spa dla aut. Aż się boję polecać tę firmę bo kolejka się wydłuży ;-).

Myjnie ręczne i ekologiczne

6.0